Avene Zon Sens. SPF 50+ Stick Hassas Bölgeler İçin Güneş Koruyucu
BU ÜRÜNÜN OUTLETİ VAR
Outlet Fiyatı: 29.25 TL

Avene SPF 50+ Stick Zones Sensibles Hassas Bölgeler İçin Güneş Koruyucu

7079

Markası : Avene

Barkod : 3282779202640

0 Item Items

Kulak, burun ve dudak üstü gibi hassas ya da tahriş olmuş bölgelerde koruma sağlamaya yardımcı Avene SPF 50+ Stick Zones Sensibles Hassas Bölgeler İçin Güneş Koruyucu bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

65.00 TL

58.5 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 585 tupara Toplam tutarı: 0.59 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Avene SPF 50+ Stick Zones Sensibles Hassas Bölgeler İçin Güneş Koruyucu

Avene Zon Sens. SPF 50+ Stick Hassas Bölgeler İçin Güneş Koruyucu

Marka Adı: Avene

Ürün Adı: Avene SPF 50+ Stick Zones Sensibles Hassas Bölgeler İçin Güneş Koruyucu

Ürün Miktarı: 8 g

Ürün Özellikleri: Çok hassas ve açık ten rengine sahip kişilerin kullanımına uygundur. UVA ve UVB koruması içerir.  SPf 50 nin üzerinde güneş koruması sunar. Hassas bölgelerde kullanıma uygundur. Kulak, burun, dudak üstü, tahriş olmuş bölgelerde kullanılır. Stick formu sayesinde el ile temas olmadan uygulama imkanı sunar. Paraben maddesi içermeyen ürün, suya karşı oldukça dayanıklıdır. Cildi yatıştırmaya ve nemlenme sağlamaya yardım eder.

Sonuç: Hassas bölgelerde güneş koruması ve rahatlama sağlamaya yardımcıdır. 

Kullanım Şekli: Tercih ettiğiniz bir güneş kremini cildinize uyguladıktan sonra Avene Zon Sens. SPF 50+ Stick ürününü hassas bölgelerinize güneşe çıkmadan önce uygulayabilirsiniz. Güneşe uzun süre maruz kalınan durumlarda banyodan sonra da uygulanır. 

İçerik: OKTİLDODEKANOL. BUTILEN GLİKOL KOKOAT. POLİETİLEN. MİKROKRİSTALLİN VAKS (SERA MİKROKRİSTALLİNA). BUTİL METOKSİDİBENZOİLMETAN. OKTOKRİLEN. HİDROJENLENMİŞ HİNTYAĞI. BİS-ETİLEKSİLOKSİFENOL METOKSİFENİL TRİAZİN. SENTETİK VAKS. BEESVAKS (SERA ALBA). TİTANYUM DİOKSİT. STEARİL STEARAT. AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). BHT. KAPRİLİK/KAPRİK TRİGLİSERİT. DESİL GLUKOZİT. DİMETİKON. KOKU (PARFÜM). METİLEN BİS-BENZOTRİAZOLİL TETRAMETİLBUTİLFENOL. METİL METAKRİLAT KROSPOLİMER. PROPİLEN GLİKOL. SİLİKA. TOKOFERİL ASETAT. TOKOFERİL GLUKOZİT. SU (AQUA). KSANTAN SAKIZI.

Güneş ışınları hayatımızı devam ettirebilmemiz için elbette gereklidir. Ancak güneş ışınlarının zararlı ışınları hakkında artık birçoğumuz bilinçlendik.

Güneşin zararlı ışınları, ciltte lekelenmelere, yaşlılık izlerine ve çeşitli cilt problemlerine sebep olabilir. Aşırı hassas ciltlerin güneşe maruz kalması durumunda güneş yanıkları ve ağır cilt tahrişleri istemsiz bir biçimde ortaya çıkabilir.

Güneşe çıkmadan önce güneş koruyucu ürünler kullanmayı alışkanlık haline getirmek gerekir.

Avene Zon Sens. SPF 50+ Stick Hassas Bölgeler İçin Güneş Koruyucu, hassas bölgelerde ve tahriş olmuş cilt yüzeyinde çok yüksek koruma sağlamaya yardımcıdır. UVB ve UVA ışınlarına karşı koruma sağlar. Spf 50 nin üzerinde güneş koruması vardır. Paraben içermez ve suya karşı oldukça dayanıklı bir özelliktedir.

Şeffaf ve yağsız bir formüle sahiptir. Güneşe karşı toleransı düşük, çok açık tenli kişilerde kullanıma uygundur.

Her ne kadar koruyucu ürünler kulandanız da uzmanlar güneşin en dik geldiği saatlerde güneş altında kalmamanızı önermektedir.

Avene SPF 50+ Stick Zones Sensibles Hassas Bölgeler İçin Güneş Koruyucu, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürün Tavsiyesi

Avene makyaj temizleme köpüğü , yüz ve gözünüzdeki kir ve makyajı temizlemeye yardım eden köpüktür. Normal ve karma ciltlerin kullanımı için tasarlanmıştır. Gözeneklerde tıkanmaya neden olmadan nazikçe temizlik sağlamaya yardım eder. Yağ fazlasını gidererek cilde yumuşaklık ve yatışma da sağlar.