Bambino Natural PP Biberon 250ml T-019

2650

Markası : Bambino

Barkod : 8691491000192

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan alarak, güvenle kullanabileceğiniz Bambino Natural PP Biberon 250ml T019, bebeğin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz, yavaş akış hızına sahip kiraz uçlu silikon emziklidir.

Daha fazla detay

19.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 198 tupara Toplam tutarı: 0.20 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Bambino Natural PP Biberon 250ml T019

Bambino Natural PP Biberon 250ml T019

Bebeğin beslenmesini en doğal biçimde yapabilmesine yardımcı olmak için tasarlanmış biberondur.

Uzmanlar ilk 6 ay bebeklerin sadece anne sütüyle beslenmesini söylüyor. Anne sütü bebeklerin sağlıklı büyümelerine, gelişimlerine ve savunma sistemlerinin güçlenmesine yardımcı olur. Fiziksel ve zihinsel gelişimlerine yardım eder. Ayrıca kemik, diş, beyin ve görme yetilerinin gelişimine yardımcı olur.

Bazen bebeklere anne sütü yetersiz kalır veya bebek anne sütünü içemez. Bu gibi durumlarda bebeğin beslenmesine biberon mamalarıyla devam edilir. Biberon seçimi önemlidir. Bebeğin ayına uygun biberon seçmek gerekir. Ayrıca ağız ve damak yapısına uyumlu olmalıdır. Küçük bebeklere ağır biberon ağırlık yapar, büyük bebeklerde biberonu kavrayıp tutması için özel şekilli biberon tercih edilebilir.

Bambino Natural PP Biberon 250ml T019

Bambino Natural PP Biberon 250ml T019, BPA içermeyen desenli biberon.

Ürün, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir madde olan Bisphenol A (BPA) polikarbon içermez.

Canlı renkleri ve desenleri ile bebeğin ilgisini çeker.

Biberon emziği silikon kiraz uçlu 1 numara / yavaş akış

Şeffaf yapıda olan silikon emzikler kolay temizlenebilir özelliktedirler, deforme olmaları zordur. Ayrıca pürüzsüz ve yumuşaktırlar.Tadı ve kokusu olmadığı için bebek kolayca kabul eder. Silikon emzikler uzun süreli dayanıklıdır ancak diş darbelerinden çabuk etkilenir. Tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gerekmektedir. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğu için hijyen sağlanması kolay olur.

Bambino Natural PP Biberon 250ml T019, uygun fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz. Bambino ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.