Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Dişlik Yumuşak Kauçuk 512

16134

Markası : Bebedor

0 Item Items

Bebeğin dişetlerini rahatlatmaya yardımcı olabilecek, Bebedor 512 Dişlik Yumuşak Kauçuk ürününü, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

12 TL

- +

Kazanacağınız puan 120 tupara Toplam tutarı: 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Dişlik Yumuşak Kauçuk 512

Bebedor Dişlik Yumuşak Kauçuk 512

Bebeklerin diş çıkarma dönemleri genellikle zor geçer.Bebekten bebeğe bu dönemin etkileri değişiklik gösterir. Bazı bebekler sakin atlatırken,bazıları da aşırı huzursuz, sıkıntılı geçirir.

Bebeklerde 3.aydan başlayarak diş çıkarma belirtilerigörülür. Bazen ilk dişler hemen çıkar, bazen de ileri dönemlerde çıkabilir. Herdönemde bebekler, dişlerini kaşıma ve rahatlatma ihtiyacı duyar. Bu ihtiyaç ilkdişin çıkmasının ardından 2. 3. ve diğer dişlerin çıkmasıyla devam eder.

Bebeklerde 6-7 aylıkken diş çıkmaya başlar, bazı bebeklerde3-4 aylıkken çıkabilir. Dişlerde kabarma, kaşıntı, ağızdan salya akması dişçıkarma belirtileridir. Bebekler ellerini sürekli ağzına götürüp kaşımakisterler. Nesneleri ağızlarına götürmeleri içgüdüsel bir davranıştır, diş çıkarmadöneminde diş etlerini rahatlatmak için bunu sıklıkla yaparlar. Dişkaşıyıcıları, dişetlerindeki kaşıntıyı ve sancıyı hafifletmede kullanılır.Yumuşak diş kaşıyıcıları bebeğin diş ve damak yapısına zarar vermez. Kaşıntınınverdiği gerginliği yatıştıran dişlikler, bebeği sakinleştirmeye yardımcı olur.

Bebedor Dişlik Yumuşak Kauçuk 512

Bebedor Dişlik Yumuşak Kauçuk 512, bebeğin diş çıkarmadöneminde dişetlerini rahatlatmaya yardımcıdır.

Dişlik üzerindeki kabartılar, bebeğin kaşınan dişetlerinemasaj yaparak; sancıyı azaltmaya yardım eder.

Hasar gören ve yıpranan dişliği kullanmayınız. Her kullanımöncesinde ve sonrasında kontrol ediniz.

Sıcak sabunlu su ile yıkayıp, durulayın.

BPA içermez.

İnce yapısıyla bebek kolayca kavrar ve tutar.

Canlı renkleri ve şekilleri bebeklerin ilgisini çeker. Renkleribebeğin görsel gelişiminde yardımcıdır. Bebekler hem oynayıp hem de dişetlerinikaşırlar.

Bebedor Dişlik Yumuşak Kauçuk 512, kampanyalı ucuz fiyatıylasitemizden satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
19 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
bebeğimin dişleri çıkmaya başladığından beri her şeyi ağzına alıyordu.bu diş kaşıyıcılar sayesinde içim rahat.kullanmanızı tavsiye ederim.
(Bebedor Dişlik Yumuşak Kauçuk 512)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler