Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Clinique Line Smoothing Concealar 8 gr Gözaltı Kapatıcısı

Markası : Clinique

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata satın alabileceğiniz Clinique Line Smoothing Concealar 8 gr Gözaltı Kapatıcısı, daha aydınlık bir göz çevresine kavuşmanıza yardım edebilecek likit forma sahip olan bir üründür.

Daha fazla detay

129 TL

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 1490 [attributes] => Array ( [1490] => Moderately Fair [110] => Light ) [attributes_quantity] => Array ( [1490] => 0 [110] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 1290 tupara Toplam tutarı: 1.29 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Clinique Line Smoothing Concealar 8 gr Gözaltı Kapatıcısı

Clinique Line Smoothing Gözaltı Kapatıcısı

Marka Adı: Clinique

Ürün Adı: Clinique Line Smoothing Concealar 8 gr Gözaltı Kapatıcısı

Ürün Miktarı: 8 gr

Ürün Özellikleri: Likit özelliğe sahip olan bu ürün, köprüleme yöntemiyle tasarlanmış olup gözaltı ve çevresi için kullanılmaktadır. Ürün üzerinde oftalmoloji testi uygulanmıştır. Uzun süre ciltte kalan bir içeriği bulunmaktadır. Bu ürün light ve moderately fair olmak üzere iki renk seçeneğine sahiptir.

Sonuç: Aydınlanmış bir cilt yapısı meydana getirmeye ve tonlama farkları giderilmiş bir cilt yapısı oluşumuna yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Bu ürünü doğrudan cildinize uygulayabileceğiniz gibi kullandığınız fondötenin üzerine de uygulayabilirsiniz. Ürünün kullanım çubuğunu ihtiyaç duyduğunuz bölgeye uygulayabilirsiniz. Bu işlemi parmak hareketlerinizle yapabileceğiniz gibi, kapatıcı fırçayı kullanarak da cildiniz üzerinde dağıtabilirsiniz. Eğer bu ürün ile daha yoğun bir kapatıcılık elde etmek istiyorsanız, ürünü daha fazla uygulamanız gerekmektedir.

Bakışlar ve gözler geçmişten günümüze içinde hep farklı anlamları barındırmıştır. Özellikle de kadınlar için gözler ve gözleriyle bakışlarına anlam vermek, hep önemli olmuştur. Dolayısıyla da gözlerde ışıltıyı sağlamak her kadın için önem taşımaktadır.

İlerleyen zaman, her şeyde olduğu gibi bedenimizde de bir takım etkiler meydana getirmektedir.Gözlerimiz ise cildimizin en hassas bölgesidir. Zamanın olumsuz etkilerinden, stresten ve hava koşullarından çabucak etkilenmektedir. Uykusuzlukla oluşan gözaltı torbaları, yorgunluğun meydana getirdiği gözaltı morlukları, ilerleyen zamanla oluşan göz çevresi kırışıklıkları en önemli göz çevresi problemlerini ortaya çıkarmaktadır.

Her kadın göz çevresini korumak ve ışıltılı bakışlara sahip olmak ister. Clinique’nin göz çevresini pürüzsüzleştirmeye ve ışıltı sağlamaya yardımcı olan bu ürünü ile göz çevresi bakımı yapabilir ve ışıltılı bakışlara sahip olabilirsiniz.

Clinique Line Smoothing Concealar 8 gr Gözaltı Kapatıcısı göz altı kapatıcısı göz çevresini aydınlatmak amacıyla kullanılabilir.

Bu ürünü oldukça uygun bir fiyata Turuncu Kasa da bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler