ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Colgate 360 Derece Diş Arası Temizliği Diş Fırçası 1+1

30693

Markası : Colgate

26 Item Items

Colgate 360 Derece Diş Arası Temizliği Diş Fırçası, etkili bir şekilde ağız ve diş temizliği yapmaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.

Daha fazla detay

18.90 TL

15.12 TL

20% indirim

- +

Kazanacağınız puan 151 tupara Toplam tutarı: 0.15 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Colgate 360 Derece Diş Arası Temizliği Diş Fırçası 1+1

Marka Adı: Colgate

Ürün Adı: Colgate 360 Derece Diş Arası Temizliği Diş Fırçası 1+1

Ürün Miktarı: 2 adet diş fırçası

Ürün Özellikleri: İnce ve yumuşak kıllara sahip olan diş fırçasıdır. Uçları yuvarlatılmış standart diş fırçasının kıllarından daha ince kıl uçlarına sahip olduğu belirtilmektedir. İnce ve mor renkteki fırça kılları diş aralarına ve diş eti çizgisine derinlemesine ulaşarak temizlemeye yardımcı olur. Diş, dil, yanak ve diş eti temizliğine yardım eder.

Sonuç: Dişlerinizi etkili bir biçimde fırçalamanıza yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Diş macunu ile birlikte dişler dikkatli ve özenli bir biçimde yaklaşık 3 dakika boyunca fırçalanır. Diş hekimleri diş fırçanızı 3 ayda 1 değiştirmenizi önermektedir.

 

Dişleri korumanın en etkili yollarından biri düzenli olarak fırçalama işlemine devam etmektir. Diş fırçalama işlemi ortalama 2 dakika gibi bir süre sürmelidir. Tüm dişler özenle fırçalanmalı ve daha sonra da ağız iyice durulanmalıdır.

Etkili bir fırçalama işlemi için diş fırçası seçimi oldukça önemlidir.

Ağız içinde kolayca hareket ettirilebilen, arka dişlere ulaşılabilen fırçaların seçimi, diş fırçalamayı etkin bir hale getirebilir.

Diş fırçası kıllarının çok sert olması, diş yapısına zarar verebilir.

 

Colgate 360 Derece Diş Arası Temizliği Diş Fırçası 1+1, kılları yumuşak ve ince olan diş fırçasıdır. İnce kılları ile diş aralarına ve diş eti çizgisine derinlemesine ulaşır. Dil, yanak, diş ve diş eti temizliğinde kullanılabilir.

Diş arası temizliğinde etkilidir.

Kullanıcıya daha etkili bir ağız ve diş temizliği sağlamak üzere geliştirilmiştir.

 

Colgate 360 Derece Diş Arası Temizliği Diş 2 adet, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler