Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Colgate Plax Sensitive Hassas Ağız Bakım Suyu 250 ml

8650

Markası : Colgate

0 Item Items

Alkol içermeyen formülüyle nefesinizi ferahlatmaya ve hijyen sağlamaya yardımcı Colgate Plax Sensitive Hassas Ağız Bakım Suyu'nu bu sayfadan ucuz fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

24.9 TL

Kazanacağınız puan 248 tupara Toplam tutarı: 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Colgate Plax Sensitive Hassas Ağız Bakım Suyu 250 ml :

 Colgate Plax Sensitive Hassas Ağız Suyu 250 ml

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Plax Sensitive Hassas Ağız Bakım Suyu

Ürün Miktarı : 250 ml.

Ürün Özellikleri : Diş fırçası ve diş ipinin ulaşamadığı bölgelerde gerekli temizliği sağlayabilmeniz için tasarlanmış olan bir ağız bakım suyu olarak tasarlanmıştır. Hassas yapıda olan diş ve dişetleri için özel olarak alkolsüz formüle edilmiştir. 12 saate varan koruyuculuğu ile dişleri plak oluşumlarına karşı korumaya da yardım eder. Nefesinize ferahlık kazandırmaya yardımcı olur.

Sonuç : Tam bir ağız temizliği için tasarlanmış olan ağız bakım suyudur. Hassas yapıdaki diş ve dişetleri için uygun özelliktedir.

Kullanım Şekli : Dişlerinizi fırçaladıktan sonra  ağzınıza aldınız ürünü ağızda 30 saniye kadar bekletin ve tükürün. Her diş fırçalama sonrası kullanabilirsiniz.

İçerik : Hassas dişler için alkol içermeyen bakım suyudur.

 

Diş fırçası ve diş iplerinin bile ulaşamadığı bölgeler vardır, bu nedenle kullanabileceğiniz ağız bakım suyu ile gerekli hijyeni sağlayabilirsiniz. Diş fırçalama önemli ve ihmal edilmemesi gereken bir bakımdır. Bu alışkanlık her ne kadar küçük yaşlarda kazanılsa da dişler ömür boyu düzenli olarak fırçalanmalıdır.

Dişler fırçalanır, diş fırçasının ulaşamadığı diş aralarında diş ipleri kullanılır, ancak ağız içinde pek çok noktada yine de yeterli temizlik sağlanamaz bu nedenle tam bir hijyen için ağız bakım suyu kullanılmalıdır.

Colgate Plax Sensitive Hassas Ağız Bakım Suyu 250 ml, ağız içinde temizlik sağlarken nefesinize ferahlık vermeye de yardım eder. Alkol içermez ve dişleri plak oluşumlarına karşı korumaya da yardım eder.

Dişlerin temizlenmesi hem hijyen hem de sağlık açısından son derece önemli bir konudur, uygun ürünlerle ve düzenli olarak ağız temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşması ve sağlıklı olması sağlanabilir.

Colgate markası, farklı diş sorunları, diş hassasiyeti ve beyazlık sağlamaya yardımcı olabilmek için pek çok diş fırçası, diş macunu ve ağız bakım suyu çeşitlerine sahiptir. Siz de ağız bakımınızı uygun ürünlerle tamamlayarak gerekli temizlik ve ferahlığı sağlayabilirsiniz.

Colgate Plax Sensitive Hassas Ağız Bakım Suyu 250 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılmaktadır.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
18 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
Ailecek teşekkür ediyoruz
(Colgate Plax Sensitive Hassas Ağız Bakım Suyu 250 ml)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler