Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Garnier Saf ve Temiz 3'ü 1 Arada Temizleme - Peeling - Maske 150 ml

19022

Markası : Garnier

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata satın alabileceğiniz Garnier Saf&Temiz 3'ü 1 Arada Temizleme - Peeling - Maske 150 ml ile, yağlı ve karma ciltlerde tek ürünle derinlemesine arınma ve tazelenme sağlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

23 TL

- +

Kazanacağınız puan 230 tupara Toplam tutarı: 0.23 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Garnier Saf ve Temiz 3'ü 1 Arada Temizleme - Peeling - Maske150 ml :

Garnier Saf ve Temiz 3'ü 1 Arada Temizleme - Peeling - Maske 150 ml :

Şimdi işiniz daha kolay 3 etki sadece tek ürünle;

Temizleme, peeling, maske etkisi Garnier Saf ve Temiz 3'ü 1Arada ile elinizde.

Yağlı ve karma ciltlerin kullanımına özel olarakgeliştirilmiş olan ürün, cildinizde yağlanma, yağlı parlamalar, siyah noktagibi sorunlarla mücadele eder.

Cildin düzgün ve güzel bir görünüm kazanması için yapısınauygun olan bir ürünle derinlemesine temizlenmesi çok önemlidir.

Garnier Skin Naturals serisine ait olan bir üründür ve seride yer alan diğer ürünler gibi doğadan gelen etken maddeler kullanılarak tasarlanmıştır.

Özellikle yağlı ve sorunlu ciltlerin peeling ve maske gibiuygulamalarla daha etkili ve derin bir şekilde arındırılması önemlidir.

Temizleme etkisi; ürün içeriğinde bulunan çinko türevi etkenmaddelerle cilt temizlenir ve yağ dengesi ayarlanır.

Cildin düzenli olarak temizlenmesi ve yağ dengesi sağlanmasıönemlidir.

Peeling; ciltteki ölü tabakaları arındırarak cildin canlanmasına ve nefes almasına yardım eder. Gözeneklerin arınmasına yardımederek sıkılaşmalarına ve düzenli kullanılarak zamanla gözenek görünümlerindeküçülme sağlanmasına yardım eder.

Maske; pek çok ciltsorunu için kullanılan kil mucizesi ile ciltte matlık sağlanmasına ve yağlanmanındengelenmesine destek olur ve cilt tonunda eşitlenme sağlamak için çalışır.

Sadece tek ürünle cildinizi derinlemesine temizleyerek ciltsorunlarıyla vedalaşmaya hazır olun.

Garnier Saf ve Temiz 3'ü 1 Arada Temizleme - Peeling - Maske 150 ml :

TEMİZLEME; Islak yüzünüze göz çevresine değdirmeden nazikçeuygulayarak ardından durulayın ve cildin arınmasına yardım edin.

Her gün kullanabilirsiniz.

PEELING; Göz çevresine getirmeden, cildinize nazikhareketlerle dairesel şekilde masaj yaparak uygulayın arından durulayınız.

MASKE; Tüm yüzünüze uygulayarak kuruması için yaklaşık 3dakika bekleyiniz, bol su ile durulayarak temizleyiniz. Göz çevresinedeğdirmeyiniz.

Ayrı ayrı ürün almanıza gerek yok, siyah nokta sorunuyaşayan yağlı ve karma ciltlerde daha düzgün, pürüzsüz ve sağlıklı görünen bircilde sahip olmak için kullanabilirsiniz.

Garnier Saf ve Temiz 3'ü 1 Arada Temizleme - Peeling - Maske150 ml, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler