Jane Iredale Pure Pressed Eye Shadow Double 2,8 gr 2'li Far Oyster Supernova

Kapıda Ödeme İmkanı

Markası : Jane Iredale Ürünlerini Gör

9249

670959111128

55
SATIŞ FİYATI 96 TL
1357
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stoktaki son ürünler

Jane Iredale Pure Pressed Double Eye Shadow

2,8 gr 2'li Far Oyster Supernova

9249

Makyaj pek çok kadının vazgeçilmez bir tutkusudur ve göz makyajı da güzelliğinizi ortaya çıkarmak için önemlidir. Makyaj malzemelerinin içerikleri kaliteli ve özel olmalıdır ki cildiniz zarar görmesin ve makyajınız arzuladığınız etkiyi sağlasın.

Jane Iredale Pure Pressed Double Eye Shadow 2,8 gr 2'li Far Oyster Supernova ile gözlerde istenilen etkiyi yakalayabilmek oldukça önemlidir. İkili renk seçeneği ile makyajınızı istediğiniz şekilde gölgelendirme yapabilme imkanı bulabilirsiniz.

Islak ya da kuru kullanıma uygun olan far, renk uyumu ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

çam ağacı ve nar özleri bulunur.

Yoğun bir makyaj ve etkili bakışlar için ıslak kullanım; daha hafif ve doğal görünümlü bir makyaj içinse ; kuru olarak kullanımı tavsiye edilmektedir. İsteğe göre tekli ya da ikili olarak kullanabilirsiniz.

İçeriğindeki etken maddeler sayesinde kolay uygulanabilir ve göz kapağınıza düzgün bir uygulama sağlamaya yardım eder. Dermatolojik testlerden geçirilen ürün, göz kremleri ya da göz makyajında kullanılan diğer ürünlerle beraber kullanıma uygundur.

hijyenik okyanus suyu, nitrit, dimethicone, çam ağacı ekstratı, C vitamin içeren nar özü, titanyum dioksit, demir oksit, magnezyum, krom oksit içerir.

Kullanım Şekli:

Fırça yardımıyla göz kapaklarınıza yumuşak hareketlerle sürünüz.Daha yoğun bir makyaj için ıslak kullanım tavsiye edilir.

Gündüz makyajınızı kuru olarak uygulayacağınız farla, gece makyajınızı ise ıslak olarak kullanacağınız farla tamamlamanızı öneririz.

Jane Iredale Pure Pressed Double Eye Shadow 2,8 gr 2'li Far Oyster Supernova, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılmaktadır. Üstün kalite ve uygun fiyatlar sitemizde inceleyin farkı kendiniz görün.

Yorumlar

aleyna a.
11.06.2021

memnunum tavsiye ederim

Çok az sürdüğünüzde bile kendini gösteriyor açık buğday tenliyim<br />

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Jane Iredale Pure Pressed Eye Shadow Double 2,8 gr 2'li Far Oyster Supernova

Islak ve kuru kullanıma uygun olan, 2 renk seçeneği bulunan Jane Iredale Pure Pressed Double Eye Shadow 2,8 gr 2'li Far Oyster Supernova farı, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

96TL
whatsapp ile bize yazın. whatsapp ile bize yazın.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim