Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Johnson's Baby Kolonya 500ML Floral

8307

Markası : Johnson & Johnson

0 Item Items

Johnson's Baby Kolonya 500ML Floral'i bu sayfadan ucuz bir fiyata sipariş vererek alabilir ve çiçek kokularını teninizde yakalayabilirsiniz.

Daha fazla detay

35 TL

Kazanacağınız puan 350 tupara Toplam tutarı: 0.35 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Johnson's Baby Kolonya 500ML Floral

Johnson's Baby Kolonya 500ML Floral

Doğum ve doğumdan sonra bebeklerin ve annelerin bakımınayardımcı olan Johnson's Baby, 100 yıldan fazla süredir bebeklerin cilt ve saçbakımı için çalışır. Ürünleri klinik olarak kanıtlanmış, hafif ve yumuşakformüllüdür. Annelerin ve bebeklerin güvenle kullanmalarına yardımcıdır.

Johnson's Baby, dermatolog ve sağlık uzmanları ile birlikteçalışır. Banyo ve masaj zamanlarına özel güvenle kullanılabilecek ürünlerformüle eder. Günümüzde de pek çok anne tarafından güvenle kullanılan markahaline gelmiştir.

1959 yılında dünyanın ilk göz yakmayan şampuanınıüretmiştir. Yeni doğan bebeklerde göz kapama refleksinin henüz gelişmemişolması bu şampuanı üretmesine yardımcı olmuştur. NaturalCalmTM aroması içerenJohnson's Baby Bedtime serisi ile bebeklerin daha rahat uyumalarına yardımcıolur.

Johnson's Baby Kolonya 500ML Floral

Çiçek kokularından esinlenerek elde edilen kolonyadır. Bebekleriçin özel formüle edilen kolonya yetişkinlerin de kullanımına uygundur. Yumuşakve hafif yapısı ile bebeklerin cildini rahatlatmaya, ferahlatmaya yardım eder.Ayrıca hoş, kalıcı ve güzel kokmalarını sağlar. Dermatolojik olarak testedilmiştir ve alerji riski en aza indirilerek üretilmiştir. 100 ml, 125 ml, 250 ml ve 500 mlboyları bulunur. 500 ml boyutu ile ekonomik ve uzun süreli kullanım sağlar.

Johnson's Baby’nin Floral kolonya ile birlikte Ocean, Happy,Calm, Bedtime ve Angel olmak üzere 5 farklı çeşidi daha bulunur.

Kullanım Şekli:

Avuç içine alınan bir miktar kolonyayı cilde masajlauygulayın. Gün içerisinde rahatlamak, taze ve temiz koku sağlamak için bebeğekullanabilirsiniz. Yetişkinler de kullanabilir.

*Astım ve alerjisi olanların kullanım öncesi doktoradanışması gerekir. Kolonyayı serin yerde saklayınız. Güneş ışığından veçocuklardan uzak tutunuz.

Johnson's Baby Kolonya 500ML Floral, uygun fiyatıyla ucuzlukve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler