Klorane Papyrus Shampoo 200 ml Papirus Sütü İçeren İnce Telli Saçlar İçin Bakım Şampuanı

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Klorane

11218

Barkod : 3282779193283

10%
İNDİRİM
59.90 ₺ 53.91 ₺

Klorane Papyrus Shampoo 200 ml Papirus Sütü İçeren İnce Telli Saçlar İçin Bakım Şampuanı'ni bu sayfadan inceleyerek, ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

99TL ve üzeri alışverişlerde Aras Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Klorane Papyrus Shampoo 200 ml

Papirus Sütü İçeren İnce Telli Saçlar İçin Bakım Şampuanı 

Kuru, ince ve şekil almayan saçların kullanımı için geliştirilmiş olan bir bakım şampuandır.

Klorane içeriğinde kullanacağı ürünler, özellikle bitkisel ürünler için titizlikle çalışmaktadır. En kaliteli bitkiler en doğal yöntemlerle yetiştirilerek, sıkı kurallar altında toplanarak işlemlerden geçirilerek elde edilmişlerdir.

Klorane laboratuvarları tarafından besleyici, düzeltici etkileri en çok olan mükemmel tolerans gösteren, zengin aktif bileşenler içeren Cyperusesculentus L. 80 papirüs türünün arasından özenle seçilmiştir.

Saçlar, hem erkek hem de kadınların yıllardır en büyük sorunu olmuştur. Kadınlar bu konuda daha fazla saçlarına özen gösterirler, saçların parlak, canlı, gür ve dolgun olması güzelliklerin önemli bir parçasıdır.

Yıllar boyu güzellik için pek çok ürün deneyen, kozmetik işlemler uygulayan kadınlar özellikle saçlarıyla da sürekli uğraşırlar. Saçlar,stres, kirli hava, sigara tüketimi, yanlış kozmetik uygulamalar gibi sebeplerle bazen de yapısal olarak kurur, cansızlaşırlar, canlılığını yitiren saç telleri incelir.

Yapısı incelen, kuruyan saçlar şekil almakta da zorlanırlar.

Bu yapıda olan saçlar mutlaka ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikteki ürünlerle yıkanmalıdır ki ihtiyaçları olan nemi ve gücü geri kazanabilsinler.

Klorane Papyrus Shampoo 200 ml Papirus Sütü İçeren İnce Telli Saçlar İçin Bakım Şampuanı, saçları derinlemesine beslemeye, saçlara hacim kazandırmaya, saçların kolayca şekil almasına, yumuşamasına yardım eder.

Kullanım Şekli:

Islak saça uygulayınız, köpürtünüz ve birkaç dakika saçta bekletiniz, bol suyla durulayınız. Göze kaçmamasına dikkat ediniz.

Klorane Papyrus Shampoo 200 ml Papirus Sütü İçeren İnce Telli Saçlar İçin Bakım Şampuanı sitemizde ucuz fiyata satılmaktadır.

11218

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Klorane Papyrus Shampoo 200 ml Papirus Sütü İçeren İnce Telli Saçlar İçin Bakım Şampuanı

Klorane Papyrus Shampoo 200 ml Papirus Sütü İçeren İnce Telli Saçlar İçin Bakım Şampuanı'ni bu sayfadan inceleyerek, ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16