Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Lierac Premium Voluptueuse Deri Çantalı Güzellik SETİ

ZZ41402

Markası : Lierac

0 Item Items

Lierac Premium Voluptueuse Deri Çantalı Güzellik SETİ, Premium voluptueuse cream 50ml+Premium Mask 75ml yanında voluptueuse cream 30ml + premium elixir ve makyaj çantası.

Daha fazla detay

860 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 8600 tupara Toplam tutarı: 8.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Lierac Premium Voluptueuse Deri Çantalı Güzellik SETİ

Marka Adı: Lierac

Ürün Adı: Lierac Premium Voluptueuse Deri Çantalı Güzellik SETİ

Ürün Özellikleri:

- Lierac Premium Voluptueuse Deri Çantalı Güzellik SETİ, cilde yaşlanma karşıtı bakım sunmaya, cildin toparlanmasını, yüz ovalinin yeniden şekillenmesini sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiş bir cilt bakımı setidir.

- Set, kuru cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

- Setin içerisinde; Premium Voluptueuse Cream 50ml, Premium Elixir 30 ml, Premium The Supreme Mask 75ml, ve Premium Voluptueuse Cream 30 ml ürünleri bulunmaktadır.

 

Premium Voluptueuse Cream 50ml+30ml

- Ürün kuru ciltlerin kullanımı için geliştirilmiş yaşlanma karşıtı bakım kremidir.

- Cildin kırışıklık, çizgi oluşumu, sarkma gibi yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, cilde tazelik kazandırmaya yardımcı olur.

- Ürün cildin global yaşlanma belirtilerinin tümüyle savaşmaya, cildin yaşlanmasının önün geçmeye çalışır.

- Ürünün içeriğinde Patentli PH Kompleksi, Hyaluronik Asit, Siyah Çiçek Ekstreleri ve Besleyici Kompleks bulunmaktadır.

- Patentli PH Kompleks; Lierac uzmanlarınca geliştirilmiş olan bu kompleks aktif bileşenlere sahiptir. Cilt dokusunun yeniden yapılandırılmasını, cildin derinlemesine tazelenmesini, cilt tabakasının gençleşmesini sağlamaya yardım eder. Cilde esneklik kazandırmaya, cildi toparlayıp daha genç bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

- Hyaluronik Asit; Ciltteki kırışıklık görünümünü hafifletmeye, cildin sarkmış görünümünü toparlamaya, cilde daha dolgun bir görünüm kazandırmaya yardım eder. Cilde pürüzsüz bir doku ve daha genç bir görünüm sağlamaya çalışır.

- Siyah Çiçek Ekstreleri; Cildi korumaya, güçlendirmeye yardım eder. Cildin daha rahat ve canlı hissetmesini destekler. Siyah çiçek ekstreleri, cildi beslemeye, cildin nemlenmesini sağlamaya yardımcı olur. Cildin daha sağlıklı bir doku kazanmasına yardım eder.

Kullanım Şekli: Ürünü temizlenip kurulanmış olan cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Kullanım Sıklığı: Ürünü sabah ve akşam olarak üzere günde 2 defa Premium Elixir’in üzerine uygulayınız.

 

Premium Elixir 30 ml

- Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan ürün yaşlanma karşıtı bir bakım yağıdır.

- Cilde derinlemesine nüfuz ederek toparlanmasını, canlanmasını sağlamaya çalışır.

- Cildin global yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, cilde daha genç ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

- Esnekliğini kaybetmiş olan cilde yeniden esneklik kazandırmaya, cildin yeniden yapılanmasını sağlamaya çalışır.

- Ürünün kadifemsi yumuşak yapısı cilt tarafından kolayca emilmesini sağlarken ciltte yağlı bir his bırakmamayı destekler.

- Ürün içeriğinde Argan, Susam ve Tatlı Badem Yağları bulunmaktadır.

- Argan Yağı; cilde nem kazandırmaya, dış etkenlere karşı dirençsiz olan cilde direnç kazandırmaya, cildin yaşlanmasını geciktirmeye ve gençliğini daha uzun süre muhafaza etmeye yardımcı olur.

- Susam Yağı; cildin yorgun ve solgun görünümünü gidermeye, cilde canlılık ve tazelik kazandırmaya, cildin nem ihtiyacını gidermeye yardım eder. Daha canlı ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşulmasına destek olur.

- Tatlı Badem Yağı; içeriğindeki E vitamini ile cildin derinlemesine beslenmesine destek olur. Cilde nem takviyesi yapmaya, cildin daha genç ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlamaya yardımcı olur. Ciltte leke oluşmasının önüne geçmeye, leke görünümünü hafifletmeye yardım eder.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürünü temizlenip kurulanmış olan cilde nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Kullanım Sıklığı: Ürün sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanıma uygundur.

 

Premium The Supreme Mask 75 ml

- Ürün, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş global yaşlanma karşıtı bir maskedir.

- Cildin, kırışıklık, esneklik kaybı, çizgi ve leke oluşumu gibi yaşlanma belirtileriyle savaşmaya, cilde yaşlanma karşıtı bakım sunmaya yardım eder.

- Esnekliğini kaybetmiş, sarkmış cildin toparlanmasını, yeniden yapılanarak gençleşip tazelenmesini sağlamaya yardımcı olur.

- Ürün, etkili içeriğiyle anında gençlik sunmaya, yaşlanma belirtilerini ilk kullanımdan itibaren azaltmaya yardımcı olur.

- İçeriğindeki besleyici konsantre bitki özleriyle cilde gençlik kazandırmaya, cilt dokusunu yenilemeye çalışır.

- Patentli PH kompleksi ve Hyaluronik Asit ile zenginleştirilmiş olan ürün içeriği cilde etkili bir şekilde esneklik kazandırmaya, cildin toparlanıp cilt ovalinin yeniden şekillenmesini sağlamaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Kremsi yapıdaki ürünü temizlenip kurulanmış cilde bir tabaka halinde uygulayınız. 5-10 dakika kadar bekledikten sonra ciltte fazla kalan maskeyi bir pamuk yardımıyla ciltten temizleyiniz.

Kullanım Sıklığı: Ürün haftada 1 ve ya 2 defa kullanıma uygundur.

Lierac markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler