Natural Freshies Ağız Kokusu Önleyici 15 Adet

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Freshies

8421

Barkod : 8697425716511

35%
İNDİRİM
24.50 ₺ 15.93 ₺

Ağızdaki kötü kokuyu gidermeye ve nefese ferahlık vermeye yardımcı,doğal içerikli,Natural Freshies Kapsül 15 li'yü bu sayfadan indirimli fiyata alabilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta

99TL ve üzeri alışverişlerde Aras Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Natural Freshies Ağız Kokusu Önleyici 15 Adet

Marka Adı: FRESHİES

Ürün Adı: Freshies Kapsül

Ürün Miktarı: 1 kutuda 15 adet kapsül bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri:

- Doğal bitki özleri ile ağız kokusu problemine çözüm sağlamaya çalışan bir üründür.

- Kötü nefes, dünya çapında birçok kişi tarafından karşılaşılan bir sorundur. Ağız kokusunun en sık nedenleri arasında ağız ve diş hijyeni ihmali bulunmaktadır. Düzenli bakım ile ağız içindeki kötü kokuları giderebilirsiniz.

- Kötü bir nefes kokusunun özgüveni düşürmek, sosyal ortamlardan uzaklaşmak gibi olumsuz etkileri olmaktadır. Yediğiniz yiyecekler, içtiğiniz sigara, kötü diş temizliği gibi dikkatsizlikler ağız kokusuna neden olmaktadır.

- Freshies Ağız Kokusu Kapsülü doğal içerikli bir üründür. Ağız kokusunun oluşumunun asıl sebebinin mide olduğunu düşünerek sorunu midede çözmeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan nane, maydanoz, ayçiçek ve kekik yağı ağıza ferahlık katarak 7- 8 saat boyunca etki göstermeye çalışır. Koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici gibi katkı maddeleri içermeyen bir üründür. İhtiyaç duyulduğunda kullanılabilen bir kapsüldür. Nefes kokusu diş fırçalamakla tamamen geçecek bir sorun değildir. Freshies ile mideden gelen bu kokuya etkili çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.

- Ağız bakımı çok önemlidir. Kişinin sağlığı ve toplumdaki güvenli duruşu için dikkat etmesi gereken bir durumdur. Freshies markası bu konuda yardımcınız olacaktır. Ağız bakımı, kötü nefes kokusundan kurtulmak ve dişlerin erken kaybını azaltmak için gereklidir. Özellikle sabahları birçok kişide azalmış tükürük akışı nedeniyle kötü nefes oluşur. Bu yüzden ağız bakımını düzenli ve özenli yapmak gerekmektedir.

Kullanım Şekli: Freshies yemeklerden sonra veya ihtiyaç duyulan her an, bir miktar su ile 2-3 kapsül yutarak kullanılır, böylece 15-20 dakika içerisinde rahatsız eden tüm kokulardan kurtulmaya yardımcı olur.


Freshies markasına Turuncu Kasa’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

8421

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Natural Freshies Ağız Kokusu Önleyici 15 Adet

Ağızdaki kötü kokuyu gidermeye ve nefese ferahlık vermeye yardımcı,doğal içerikli,Natural Freshies Kapsül 15 li'yü bu sayfadan indirimli fiyata alabilirsiniz.

Write your review