Neutrogena Nasırlaşmış Ayaklar İçin Ayak Kremi 50 ml

6101

Markası : Neutrogena

Barkod : 3574661131795

0 Item Items

İndirimli fiyata sahip olan Neutrogena Nasırlaşmış Ayaklar İçin Ayak Kremi 50 ml, düzelme sağlamaya ve yenilerinin oluşmasını önlemeye yardımcı olabilecek bir üründür.

Daha fazla detay

38 TL

- +

Kazanacağınız puan 380 tupara Toplam tutarı: 0.38 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Neutrogena Nasırlaşmış Ayaklar İçin Ayak Kremi

50 ml

Kurumuş ve tahriş olmuş deri tabakası sürtünmenin etkisi ile kalınlaşarak kendini korumaya alır ve nasırlar oluşur. Ölü deri birikmesiyle oluşan keratin yani protein tabakasına nasır adı verilmektedir.Önlem alınmadığında kalınlaşan bu tabaka yer yer çatlayarak enfeksiyon oluşumlarına sebep olabilmektedir.

Neutrogena Nasırlaşmış Ayaklar İçin Ayak Kremi, cilt üzerinde çift etkilidir, ilk etki olarak nasırların düzelmesini sağlamaya yardımcı olur, ikinci olarak da yeni Ayak Kremi, Norveç formüllü bir ayak bakımı için geliştirilmiş kremdir, nasırlı ayakların yatışarak rahatlamasına yardımcı olur, nasırlardan arındırmaya ve düzenli kullanımıyla yeni nasır oluşumlarını engellemeye yardım eder. Genellikle topuk ve ayak parmaklarının uç bölgelerinde nasır oluşumlarına sıkça rastlanmaktadır.

Kullanım Şekli:

Temiz ayaklarınıza nazikçe masaj yaparak krem tamamen emilinceye kadar uygulayın. Etkili ve kalıcı sonuçlar için günde 2 defa kullanın.

Neutrogena Nasırlaşmış Ayaklar İçin Ayak Kremi 50 ml, sitemizde uygun fiyata satılmaktadır. En iyi kalite ucuz fiyatlarla Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.