Nivea Duşta Vücut Kremi Besleyici Kuru Ciltler 250 ml

Nivea Duşta Vücut Kremi Besleyici Kuru Ciltler 250ml
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Nivea Duşta Vücut Kremi Besleyici Kuru Ciltler 250ml

Nivea Duşta Vücut Kremi Besleyici Kuru Ciltler 250 ml

Markası : Nivea Ürünlerini Gör

30286 Barkod : 4005900212467

5/1
55 TL
454 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Nivea Duşta Vücut Kremi Besleyici Kuru Ciltler

250 ml

Nivea Duşta Vücut Kremi Besleyici Kuru Ciltler 250ml

Marka Adı: Nivea

Ürün Adı: Nivea Duşta Vücut Kremi Besleyici Kuru Ciltler

Ürün Miktarı: 250ml

Ürün Özellikleri: Kuru ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Duş sırasında vücudu nemlendirmeye yardımcı olur. Banyodan sonra, cildinizi nemlendirmenize gerek kalmaz. Vücuda yumuşaklık ve hafiflik hissi sağlamaya yardım eder. Ciltte yağlı ve yapışkanlık hissine sebep olmaz. Islak cildinize nemi hapseder ve uzun süre etkisini korumayı amaçlar. Özel formülü, ıslak ciltte etki gösterir.

Sonuç: Duş sırasında vücudu nemlendirmeye ve ipeksi bir yumuşaklık sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Her zamanki gibi vücudunuzu temizleyin ve Nivea vücut kremini ıslak vücudunuza uygulayın. Daha sonra durulanın ve kurulanıp giyinebilirsiniz. Uyguladıktan sonra beklemenize gerek yoktur.

İçerik: Renklendirici ve silikon içermez.

 

Vücudumuzu temizlemek ve kişisel bakımımızın bir parçası olarak düzenli olarak banyo yaparız, duşa gireriz. Ancak bu, bir süre sonra vücudumuzun kurumasına neden olabilir. Sık bir biçimde suyla temas etmek kadar, duş sırasında kullanılan duş jelleri ve banyo ürünleri de vücudun nem kaybetmesine neden olabilir.

Vücudun nem kaybetmemesi için duştan çıktıktan sonra nemlendirici ürünlerle nemlendirilmesi gerekir. Ancak çoğu zaman, duştan çıktıktan sonra cildimizi nemlendirmeye üşeniriz ya da vakit ayırmak istemeyiz.

 

Nivea, şimdi duştayken vücudu nemlendirmenin kolay bir yolunu geliştirdi. Nivea Duşta Vücut Kremi Besleyici Kuru Ciltler 250ml, duş sırasında cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Kuru ciltlerin kullanımına uygundur.

Nivea Duşta Vücut Kremi sayesinde, duştan çıktıktan sonra vücudunuzu nemlendirmenize gerek kalmaz. Nemi ıslak cildinize hapseder ve duştan sonra cildinize ipeksi bir yumuşaklık sağlamaya yardımcı olur.

Cilde yağlı ve yapışkan bir hisse neden olmaz. Duş sırasında uygulandığı için, kullanımı pratiktir.

 

Nivea Duşta Vücut Kremi Besleyici Kuru Ciltler 250 ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır. Siz de hemen sipariş verebilir ve banyolarınızı keyifli hale getirebilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Nivea Duşta Vücut Kremi Besleyici Kuru Ciltler 250 ml

Nivea Duşta Vücut Kremi Besleyici Kuru Ciltler 250 ml, duş sırasında vücutta nemlenme sağlamaya yardımcı olur. Duştan beklemeye gerek kalmadan durulanıp, giyinebilirsiniz.

55TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim