Philips Avent SCF176/68 Slikon Emzik 0/6 Ay Karanlıkta Parlar 2`li

Markası : Avent

Barkod : 8710103543398

0 Item Items

0-6 aylık bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz, Avent SCF176/68 Slikon Emziği, karanlıkta parlama özelliği ile, bu sayfada bulabilir ve uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

55.00 TL

49.5 TL

10% indirim

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 1936 [attributes] => Array ( [1936] => Sarı-Beyaz [1934] => Mavi-Beyaz ) [attributes_quantity] => Array ( [1936] => 0 [1934] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 533 tupara Toplam tutarı: 0.53 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Avent SCF176/68 Slikon Emzik 0/6 Ay Karanlıkta Parlar 2`li :

Avent SCF176/68 Slikon Emzik 0/6 Ay Karanlıkta Parlar 2`li :
Her bebeğin kişiliği, davranışları, gelişimleri, yapısı ve anne-babalarından beklentileri de farklıdır.

Bazı bebekler diğerlerine göre daha fazla emme ihtiyacı duyarlar, yada anne memesi ihtiyaçları kadar ememedikleri için doğuştan gelen emme güdülerini farklı şekillerde tatmin etmeihtiyacı duyabilirler, böyle durumlarda bebeğe içinde bulunduğu aya ya da yaşauygun olarak seçtiğiniz emziği verebilirsiniz. Bu şekilde bebeğin daha huzurlu olmasını sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Avent SCF176/68 Slikon Emzik 0/6 Ay Karanlıkta Parlayanemzik, bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz emziktir ve 2 taneolarak satıldığından birini yedekte tutma imkanı sağlamaya yardım eder.

Tutma halkasının karanlık ortamlarda parlaması sayesinde gece kullanıma uygundurve karanlıkta bebek ağzından düşürdüğünde ışığı yakmadan hızlıbir şekilde bularak geri vermenizi kolaylaştırmaya yardım eder.

Emziği seçmek de oldukça önemlidir ; emziğin tabanı, genişolmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca emzikler bebeklerinburun deliklerini kapatmayacak şekildeolmalı, bebek rahat nefes alabilmelidir.

Meme ucunda korumak için kapak bulunduğundan, kullanmadığınız zamanlardada temiz kalabilir.

Simetrik oldukları için her iki yönlü olarakkullanılabilirler ve şekilleri anne memesine benzer. Bebek ters olarak emziğiağzına alsa bile simetrik olduğundan dil ve damak gelişimini olumsuz olaraketkilemez.

Avent SCF176/68 Slikon Emzik 0/6 Ay Karanlıkta Parlar 2`li :

Bu emzikler, silikondan tasarlanmıştır, ortodontik özellik taşırlar vesimetriktir.

Simetrik oldukları için çift yönlü olarakkullanılabilirler ve şekilleri anne memesine benzer.

Silikondan üretilen emzikler,şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilir özelliktedirler, deformeolmaları zordur. Silikon emzikler, pürüzsüz yapıda ve yumuşak olurlar. Ayrıca ısıyadayanıklı olduğu için hijyen sağlanması kolay olur, kaynatmaya uygundur. Koku ve tat içermemektedir. Silikon dişe fazla dayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemenyenilenmesi gerekmektedir.

Sağlığa zararlı kimyasal madde BPA içermemektedir.

Bebeğe verilmeden önce sağlamlıkları kontrol edilmelidir.

Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddelerisertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir ve bazı etkileşimlerleyiyecekler geçebilir.

Avent SCF176/68 Slikon Emzik 0/6 Ay Karanlıkta Parlar 2`li ,Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan emziklerdir.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.