Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent SCF693/27 Natural PP Biberon 260 ml 2' li

30480

Markası : Avent

0 Item Items

Philips Avent SCF693/27 Natural PP Biberon 260 ml 2' li, bebeğinizin birinci aydan itibaren beslenmesine yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Daha fazla detay

95.9 TL

Kazanacağınız puan 959 tupara Toplam tutarı: 0.96 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Philips Avent SCF693/27 Natural PP Biberon 260 ml 2' li

Philips Avent SCF693/27 Natural PP Biberon 260 ml 2' li

Marka Adı: Avent

Ürün Adı: Philips Avent SCF693/27 Natural PP Biberon 260 ml 2' li

Ürün Miktarı: 2 adet 260 ml biberon

Ürün Özellikleri: Bebeğin beslenmesine yardımcı iki adet beslenme biberonundan oluşur. Bebeğin 1. Ayından itibaren kullanıma uygundur. Biberon emzikleri bebeğe doğal emme hissi sağlamaya yardım eder. Gelişmiş antikolik sistemine sahip olduğu belirtilmektedir. Biberon emziğinin yaprakçıkları emme sırasında konfor sağlamaya çalışır.  

Sonuç: Bebeğin biberonla beslenmesine yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Yetişkin gözetiminde kullanılması önerilir. İlk kullanımdan önce 5 dakika gibi bir süreyle suda kaynatılması gerekir. Beslenme emziklerinin yalancı emzik gibi kullanılması uygun değildir. Beslenmeye başlamadan önce bebeğe vereceğiniz gıdanın sıcaklığını kontrol edin.

Mikrodalga fırında biberonu işleme tabi tutmayın. Her kullanımdan sonra dikkatlice temizleyin ve bir ila iki ayda bir biberon emziğini değiştirin. Biberon emziğini yırtılma ve eskime ihtimaline karşı her kullanımda kontrol etmeniz önerilir. Hasar belirtileri görüldüğünde kullanmaya devam edilmemelidir.

İçerik: BPA içermez.

 

Bebeklerin sağlıklı ve doğru bir biçimde beslenmesi, anneler için oldukça önemlidir. Her anne için bebeği ve bebeğinin gelişimi özeldir.

Bebeklerin beslenmesine yardımcı olmak için geliştirilen ürünlerden biri de biberonlardır. Anne sütünün sağıldığı durumlarda ya da bebeğe mama ile beslenme desteği sağlanan durumlarda kullanılabilir.

Biberon seçimi yaparken, bebeğin içinde bulunduğu ay dikkate alınmalıdır.

 

Philips Avent SCF693/27 Natural PP Biberon 2’li, 260 ml boyutuna sahiptir ve BPA içermez. Bebeğin birinci ayından itibaren kullanıma uygun olan biberon emzikleri, bebeğe doğal emme hissi sağlamaya yardım eder.

 

Sıvıların uzun süreli ve devamlı emilmesinin diş çürüklerine neden olabileceği unutulmamalıdır.

 

Philips Avent SCF693/27 Natural PP Biberon 260 ml 2' li, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır. 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler