ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Physicians Formula Argan Wear Mascara Besleyici Argan Yağlı Maskara Ultra Black 6624

40725

Markası : Physicians Formula

0 Item Items

Physicians Formula Argan Wear Mascara Besleyici Argan Yağlı Maskara Ultra Black 6624

Ultra besleyici yüksek performanslı maskara, kirpiklere anında yoğun bakım yapmaya, kalın ve dolgun kirpiklere kavuşmanıza yardımcı olur.

Daha fazla detay

63.5 TL

Kazanacağınız puan 635 tupara Toplam tutarı: 0.64 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Physicians Formula Argan Wear Mascara Besleyici Argan Yağlı Maskara Ultra Black 6624

Marka Adı: Physicians Formula

Ürün Adı: Physicians Formula Argan Wear Mascara – Besleyici Argan Yağlı Maskara Ultra Black 6624

Ürün Miktarı: 8.5 gr

Ürün Özellikleri:

- Physicians Formula Argan Wear Mascara – Besleyici Argan Yağlı Maskara Ultra Black 6624, kirpiklerin istenilenden daha iyi bir görünüm kazanmasına, hem daha uzun ve dolgun olmasına hem kıvrımlı olmasına hem de beslenip güçlenmesine destek olmaya çalışan bir üründür.

- Ürün, kirpiklerin daha dolgun, kıvrık ve uzun görünmesini destekler.

- İçeriğindeki argan yağı ile kirpiklere diğer maskaralara oranla daha fazla hacim kazandırmaya yardım eder.

- Argan yağı, kirpiklerin daha sağlıklı, uzun ve dolgun bir görünüme kavuşmasına yardım ederken kirpikleri beslemeye, daha sağlıklı bir hale getirmeye çalışır.

- Kirpiklerin canlı ve dolgun görünmesini, uzun ve kıvrık olmasını, gözlerin daha çekici ve belirgin olmasını sağlamaya yardım eder. Uzun ve dolgun kirpikler, küçük gözlerin bile daha belirgin hale gelmesini ve daha çekici görünmesini sağlar.

- Ürün içeriğinde, parfüm ve paraben bulundurmaz.

- Hipoalerjenik bir üründür.

- Gözlerimiz, yüzümüzün en dikkat çekici noktalarından biri, hatta neredeyse ilkidir. Yüzümün, bakışlarımızın, ifademizin gücünü ve çekiciliğini doğrudan etkiler.

- Birileriyle konuşurken, bir şeyler anlatmaya çalışırken en çok göz temasını kullanırız. İnsanlardan en çok gözlerimize bakarak konuşmalarını isteriz.

- Çünkü gözlerimiz anlatmak istediğimiz şeyin, vermek istediğimiz mesajın etkisini ve gücünü arttırır.

- Kızarken, gülerken, konuşurken ya da anlaşılmayı isterken hep göz teması kurmaya çalışırız ve bizimle de göz teması kurulmasını bekleriz. Çünkü göz teması birçok zaman sözlerden bile daha güçlü bir etkiye sahiptir.

- Gözlerimiz bu kadar önemli ve göz önündeyken doğal olarak onların daha güzel, çekici ve daha etkileyici görünmelerini isteriz. Cansız, açık renkli, kısa ve seyrek görünen kirpikler göz makyajımızın daima eksik kalmasına, eksik bir şey var algısına neden olur. Maskara kullanımı bu nedenle oldukça önemlidir.

- Physicians Formula Argan Wear Mascara – Besleyici Argan Yağlı Maskara Ultra Black 6624, beklentilerinizi karşılamaya yardım edebilecek bir üründür.

Kullanım Şekli: Maskarayı kirpiklere uygulayınız. Daha etkili sonuç için maskara kurumadan ikinci katı uygulayabilirsiniz.

Kullanım Sıklığı: İstenilen sıklıkta uygulanabilir.

Physicians Formula markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler