Phyto Phytokeratine Extreme Günlük Bakım Kremi 100 ml

Phyto Phytokeratine Extreme Günlük Bakım Kremi 100 ml
Kapıda Ödeme İmkanı 3 AL 2 ÖDE Kargo Bedava
  • Phyto Phytokeratine Extreme Günlük Bakım Kremi 100 ml

Markası : Phyto Ürünlerini Gör

11199

3338221000484

5/1
SATIŞ FİYATI 551.65 TL
1359
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Ürün Adı: Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Cream

Marka Adı: Phyto

Ürün Miktarı: 100 ml

Ürün Özellikleri:

- Saçlar güzelliğin tamamlayıcısıdır. Bakımlı, parlak ve canlı saçlar herkesin arzu ettiği bir detaydır. Yağlı saç yapısının zor olduğu kadar kuru saçın bakımı da zordur. Kuru saç yaşlanır ve görünüm itibariyle mat, kırılgan, bakımsız bir tablo çizer. Uçları sürekli kırılan saç tipidir. Kuru ve yıpranmış saç yapısına sahipseniz, uygulayacağınız birkaç yöntemle saçınızda meydana gelen kuruma sorununun azaltılmasına destek olabilirsiniz.

- Saç derisinin yetersiz yağ salgılaması, güneş ışınlarına fazla maruz kalma, boya, perma gibi kimyasal işlemler saçta cansızlık ve kuruluğun oluşmasına sebep olabilir. Kuru saçlar sürekli nemlenmek ister. Yıpranmış saçlarınızın beslenerek iyi bir görünüme kavuşması için iyi bir şampuan ve saç kremiyle bakım işlemine başlayabilirsiniz.

- Phyto markasının çok yıpranmış, kırılgan ve kuru saç yapısını düşünerek üretmiş olduğu Phytokeratine Extreme Exceptional Cream 100ml, ihtiyacınız olan özelliklere sahip ideal bir üründür.

- Saçların beslenmesine destek olan bakım kremi, yıpranmış saçların derinlemesine onarılarak eski güzelliğinin ortaya çıkmasına katkı sağlar.

- Saçları kontrol altına alarak kolay şekil almasını sağlayan krem, saçlara ipeksi bir yumuşaklık, canlılık ve parlak bir görünüm verir. Saçların yatışmasına da destek olan bakım ürünü, saçta meydana gelen elektiriklenmenin azaltılmasında oldukça etkilidir.

- %94 doğal içerikle formüle edilmiş olan Phytokeratine Extreme Exceptional Cream, silikon içermez. Ürün içeriğinde Sapote Yağı, Baobad Yağı ve Keratin bulunur. Baobad yağı, saçın ihtiyacı olan nemin karşılanmasına ve ipeksi görünmesine destek olurken, Sapote yağı ise esansiyel yağlar bakımından zengin bir etken maddedir ve saçın beslenmesinde oldukça etkilidir.

- İçeriğinde bulunan keratin ise, güçlü ve sağlıklı saç gelişimini destekleyen en önemli unsurlardan biridir. Saçın yeniden yapılanmasında önemli etkisi vardır.

- Yüksek ısıya karşı koruma sağlayan krem, kuru saç uçlarının kırılma sorununun azaltılmasına destek olarak saçların sağlıkla uzamasına katkı sağlar. Ürünü tercih ederek iyi bir saç bakımını iyi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Şekli: Krem, saç hacmine göre 2 veya 4 pompa şeklinde alınır. Sürmeye saç uçlarından başlayıp saçın ortalarına gelerek nazikçe uygulama yapılır. Durulama gerektirmez. Fön işlemi öncesinde saçı ısıdan korumak için kullanılabilir.

Kullanım Sıklığı: Gün içinde ıslak saçınıza şekil vermek veya kurumadan dolayı meydana gelen kabarmayı azaltmak için kullanabilirsiniz. Uygun miktarda saç yüzeyine uygulanan ürün, çeşitli işlemler için farklı ölçülerde kullanılabilir.

Phyto, saç telinin en derin noktalarına kadar bitkisel keratin enjekte etmeyi ve yenilikçi yaklaşımıyla saça eski sağlığını yeniden kazandırmayı hedefleyerek ürünlerini özel olarak formüle etmiştir. Bu ürünlerden biri olan Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Cream 100ml'i, uygun fiyata Turuncu Kasa'dan satın alabilir, ürünler ve marka hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Phyto Phytokeratine Extreme Günlük Bakım Kremi 100 ml

551.65TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim