Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Pupa Milano EyeBrow Plumping Gel

Markası : Pupa Milano

0 Item Items

Pupa Milano EyeBrow Plumping Gel, Renkli kaş dolgunlaştırıcı ve fiksleyici jeldir.

Daha fazla detay

147.40 TL

117.92 TL

20% indirim

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 2294 [attributes] => Array ( [2294] => Dark Brown [1897] => Blonde [482] => Brown ) [attributes_quantity] => Array ( [2294] => 0 [1897] => 0 [482] => 0 ) ) ) 1

- +

Kazanacağınız puan 1179 tupara Toplam tutarı: 1.18 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Pupa Milano EyeBrow Plumping Gel

Marka Adı: Pupa Milano

Ürün Miktarı: 1 adet

Ürün Özellikleri:

- Kaşlar, yüz ifademizin yansıtıldığı en önemli detaylardan biridir. Moda ve güzellik trendlerine uyum sağlayabilmek için kaş şekli zaman içerisinde değiştirilebilir.

- Kaş yapınız inceyse, aralarında boşluk varsa, kaşınız çıkmıyorsa ya da şekli düzensizse kaş kalemi veya kaş farları yardımınıza koşan makyaj malzemeleridir.

- Pupa Milano EyeBrow Plumping Gel, seyrek kaşların dolgunlaşmasına ve daha güzel görünmesine destek olmak amacıyla özel olarak formüle edilmiştir.

- Yüz ifadenizde ciddi değişikler oluşturacak olan ürün, gözlerinizi güzelleştirmek ve vurgulamak için oldukça idealdir.

- EyeBrow Plumping Gel, delikleri doldurarak kaşları tek tek renklendirir. Kaşlara tamamen doğal görünen bir Plumping etkisi verir.

- Fiber ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde kaşlar doğal bir şekilde dolar ve istenilen dolgunluğa ulaşır.

- Aynı zamanda ürün içeriğinde bulunan pigmentler, hafif ve homojen bir görünüm oluşturur.

- Son yıllarda kaş modasının trendi kalın ve belirgin kaşlardır. Doğuştan kalın kaş yapısına sahip olan kişiler moda konusunda çok şanslıyken, seyrek kaş yapısına sahip olan kişiler ise bir o kadar şanssızdır.

- Seyrek kaş yapısına sahipseniz ve kaşlarınızın kalın görünmesi için farklı yöntemler deniyorsanız Pupa Milano Kaş Dolgunlaştırıcı Jeli'ni denemenizde yarar vardır.

- Gün boyunca kaşlarınızın akmadan, istediğiniz kalınlıkta görünmesine destek olan ürün, kaşların dolgun ve canlı görünmesini sağlar.

- Kaşlara hafif bir renk verilmesini sağlayan maskara, rahatsız edici boşlukları hassas bir şekilde doldurarak, belirginleştirir.

- Özel ve kullanışlı fırçası ile kaş tellerinin tek tek taranmasını destek olur.

- Sabitleyici ve hafiif renkli yapısı ile doğal görünümden hoşlanan kişilere kullanım kolaylığı sunar. Kaşlar üzerinde yapışkan bir his bırakmaz.

- Düşük alerji riskine sahip olan jel, dermatologlar tarafından test edilmiştir.

- Kaşlar, yüz ifadesinin bir anda değişmesine sebep olduğu için kaş şekillendirici ürünleri kullanırken verilecek kavislere dikkat etmek gerekir. Çünkü kaşın kalın görünmesini sağlamak için fazla geniş kavisler vermek kötü bir ifade oluşmasına neden olabilir.

Kullanım Şekli: Kaşlarınızın doğal şeklini takip ederek kaşın iç kısmından jeli uygulamaya başlayın. Doğru hareketlerle maskarayı uygulamaya devam edin.

Kullanım Sıklığı: Kaş kalemini ihtiyaç hissedilen durumlarda tek başına da kullanabilirsiniz.

4 farklı renk seçeneği ile kaşlarda doğal bir görünüm oluşturan Pupa Milano EyeBrow Plumping Gel - Kaş Dolgunlaştırıcı Jel'e veya ihtiyacınıza uygun herhangi bir bakım ürününe uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler