Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Roc Soleil Protexion Nemlendirici Güneş Koruyucu Vücut Spreyi SPF 50+

7116

Markası : Roc

0 Item Items

Güvenle kullanabileceğiniz, Roc Soleil Protexion Nemlendirici Güneş Koruyucu Vücut Spreyi SPF 50+ ürününü, uygun fiyata satın almak için, bu sayfadan siapriş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

85 TL

Kazanacağınız puan 850 tupara Toplam tutarı: 0.85 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Roc Soleil Protexion Nemlendirici Güneş Koruyucu VücutSpreyi SPF 50+ :

Roc Soleil Protexion Nemlendirici Güneş Koruyucu Vücut Spreyi SPF 50+ :

Cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya yardım edensprey formunda bir üründür.

Spf 50+ derecesinde güneş koruması içeren ürün, aynı zamandaciltte nem vermeye de yardımcıdır.

Güneş ışınlarının %80 ini 18 yaşımıza kadar alırız, busebeple özellikle çocukların ve gençlerin de zararlı UVA ve UVB ışınlarındanetkili bir şekilde korunması gereklidir.

Yaz geldiğinde ne kadar güneşin zararlarını bilsek degüneşlenmeden duramayız, özellikle güneş altında kalındığında mutlaka birkoruyucu yardımı ile cildi olası hasarlardan korumak gereklidir.

Ayrıca sadece yaz değil her mevsim cildinizi güneşinzararlarından korumalısınız.

Açık renk cilt tonuna sahip insanlar çilli, soluk renkliolan kişiler, güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek koruma faktörü içeren ürünlerle korunmalıdırlar.

Güneşin insan sağlığı açısından, canlılar açısından olumlu yönleri bulunsa da zamanlaozon tabakasının da incelmesiyle zararlı etkileri daha hissedilirolmuştur. UV ışınları, cildin alt tabakalarına kadar etki ederek, DNA’nınyapısında bile zararlara yol açabilir. Zararlı güneş ışınlarıciltte lekelenmelere, kırışıklıklara ve çizgilenmelere de neden olabilir, yaşlanmabelirtilerini hızlandırabilir, bu da cildiniz için sakıncalıdır.

Roc Soleil Protexion Nemlendirici Güneş Koruyucu Vücut Spreyi SPF 50+ :

Güneşin bu zararlı etkilerinden korunmaya yardım edebilmekiçin, cilt yapınıza uygun güneş koruyucuları kullanmalısınız. Uzmanlar, güneşkoruyucu sürmeden güneşe çıkılmaması konusunda uyarmaktadırlar. Ayrıca güneşinen bol olduğu öğle saatlerinde (11-15 arası) güneşlenmekten kaçınmalıdır.Güneşin başlıca zararlarından biri kuruluktur, kuru cilt, her türlü etkiye açıkhale gelir ve canlılığını kolayca yitirir.

Roc Soleil Protexion Nemlendirici Güneş Koruyucu VücutSpreyi SPF 50+, Cildi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya ve nemsağlamaya yardım eder. Sprey formu ile de vücudunuzun her yerine kolaycauygulayabilmenize yardım eder.

Cilt tarafından yağlı ve yapışkan bir his bırakmadan kolaycaemilir ve gözeneklerde tıkanmaya neden olmaz. Cilde yumuşaklık kazandırmaya dayardım eder.

Kullanım Şekli :

Güneşe çıkmadan önce tüm vücuda uygulayınız.

Sudan çıkıldığında ve güneşte uzun süre kalındığında uygulamayıtekrarlayınız.

Roc Soleil Protexion Nemlendirici Güneş Koruyucu Vücut Spreyi SPF 50+, Turuncu Kasa'da ucuz fiyata satılmakta olan bir güneş ürünüdür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
29 Oca. 2014
(5/5
Başlık :
güneş koruyucularında spreyler daha çok tercih ettiğim.
(Roc Soleil Protexion Nemlendirici Güneş Koruyucu Vücut Spreyi SPF 50+)

 Report abuse
26 Eki. 2013
(5/5
Başlık :
kapıda ödeme ile bütün ürünlere rahatca ulasıyorum iyi ki varsınız
(Roc Soleil Protexion Nemlendirici Güneş Koruyucu Vücut Spreyi SPF 50+)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Benzer Ürün Tavsiyesi

Kurumuş, çatlamış ve hasarlı dudakları nemlendirmeye,korumaya ve onarmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.Dudakların dış yüzeyi ciltten daha ince olduğu için cilde göre daha çabuk buharlaşır, kuruyarak çatlamaya başlar. Dudaklarda kuruluk, gerginlik, çatlaklar, soyulmalar, pullanma, tahriş görülür. Eski sağlığını, canlılığını yitiren dudaklar mat, donuk ve solgun görünür.Kuru dudakları nemlendirmeye, onarmaya ve yatıştırmaya yardım eder. Dudaklara yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırmaya yardımcı olur.Alerji riskini en aza indirmek için formüle edilmiştir. Roc dudak koruyucu stick gözenekleri tıkamaz..

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler