ROCS Baby Papatya

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : ROCS

8019

Barkod : 4607034471590

₺32,90
25%
İNDİRİM
₺24,68

Ucuz fiyata bu sayfadan sipariş verebileceğiniz ROCS Baby Papatya, bebeklerin yeni patlayan dişlerini rahatlatmaya ve temizlemeye yardım edebilecek, doğal içerikli bir macundur.

Adet
Stok Durumu: Stokta

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

ROCS Baby Papatya

ROCS Baby Papatya

Marka Adı: ROCS

Ürün Adı: ROCS Baby Papatya

Ürün Miktarı: 35 ml

Ürün Özellikleri: 0-3 yaş aralığındaki çocukların diş bakımında kullanılmak üzere geliştirilmiş bir üründür. Papatya özü ve doğal özler içerir ve yutulabilme özelliğindedir. Bebeklerin dişlerini çürük oluşumuna karşı korumaya çalışır. Diş çıkarma döneminde bebeğin rahatlamasına yardımcı olur. Floroid, suni tatlandırıcı, renklendirici ve SLS içermez. Papatya ve yosun özleri içeren bir formüle sahiptir. Diş minesinin güçlenmesini desteklemeye yardım eder.

Sonuç: Bebek ve çocukların diş bakımını tamamlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Bebeğinizin yaşına uygun diş fırçasıyla birlikte kullanabilirsiniz.

İçerik:  Alman Camomile Matricária recutíta aktif bileşenlerini içerir. Florid, suni tatlandırıcı, renklendirici, yapay aroma ve SLS içermez.

 

Ağız ve diş bakımı küçük yaşlarda edinilmesi gereken bir alışkanlıktır. Özellikle diş fırçalamayı alışkanlık haline getirmek ve aksatmamak oldukça önemlidir. Dişler düzenli olarak fırçalanmadığında, plak oluşumu, çürük oluşumu gibi çeşitli problemler ortaya çıkabilir.

Yetişkinlerin yanı sıra çocuklara da diş fırçalama alışkanlığını kazandırmak gerekir.

 

ROCS markasın hem yetişkin hem de çocukların kullanımı için geliştirilmiş pek çok diş macunu, diş fırçaları, ağız çalkalama suyu çeşitleri bulunmaktadır. ROCS markasında bebeklerde kullanabileceğiniz diş macunu çeşitleri de bulunmaktadır. Doğal ve bitkisel içeriklerle hazırlanmış olan diş macunları yutulabilir özellikleri ile de anneler tarafından beğenilerek tercih edilmektedir.

 

ROCS Baby Papatya, 0-3 yaş arasındaki bebeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanmış bir üründür. Papatya özü ve doğal özler içeren diş macunu, yutulabilir özelliktedir. Huş ağacından elde edilen doğal ksilitol içerir

Bebeklerin dişlerini çürük oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur. Diş minesini güçlendirmeyi amaçlar ve diş çıkarma döneminde bebeğin rahatlamasında etkili olabilir.

Floroid, suni tatlandırıcı, renklendirici ve SLS içermez.

 

ROCS Baby Papatya, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür. Siz de hemen sipariş verebilir ve bebeğinizin diş bakımında güvenle kullanabilirsiniz.

8019

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

ROCS Baby Papatya

Ucuz fiyata bu sayfadan sipariş verebileceğiniz ROCS Baby Papatya, bebeklerin yeni patlayan dişlerini rahatlatmaya ve temizlemeye yardım edebilecek, doğal içerikli bir macundur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16