Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Tenga Ultra Size Edition Soft Tube Cup

5109

Markası : Tenga

Barkod : 4560220550137

0 Item Items

Yetişkin oyuncağı olarak tasarlanan, Tenga Ultra Size Edition Soft Tube Cup'u, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve gizlilik politikamıza güvenerek, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

149.00 TL

147.51 TL

1% indirim

Kazanacağınız puan 1475 tupara Toplam tutarı: 1.48 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Tenga Ultra Size Edition Soft Tube Cup

 

Tenga Ultra Size Edition Soft Tube Cup

Tenga, Japonya'da gelişen yetişkin oyuncakları markasıdır.Türkiye'de Mayıs 2011'de satışa başlamıştır. Tenga'nın üretim ve tasarımlarıJaponya'da yapılmaktadır. Tenga, erkeklerin cinsel hayatlarını renklendirmeyeyardımcı olur. 18 yaş üzeri her erkek Tenga kullanabilir. Tenga, erkeklerin memnuniyeti için cinsel sağlık ürünleri üretir.

Girişe yerleştirilerek kullanılabilen yumuşak tampondur.Girişi kaygan, yumuşak ve narin yapıdadır. Losyon içince tutup akmasınıönleyecek şekilde tasarlanmıştır. İçerisindeki havayı sıkıştırarak yukarıdakidelikte itip, emme gücü sağlar.

 

 

Tenga Ultra Size Edition Soft Tube Cup

İçerisindeki silikon kısmı çıkarılarak temizlenebilir.Böylece defalarca kullanabilirsiniz. Hijyen açısından Cup serisinin bir defa,Flip Hole serisinin defalarca kullanımı önerilir.

Tepe kısmındaki hava deliğini kapatan gri etiketiçıkardıktan sonra kullanabilirsiniz. Bu delikten hava alıp veren Cup serisiyumuşak giriş sağlar.

İçindeki vakum miktarını ayarlamak için hava deliğiniparmağınızla kapatıp açabilirsiniz. Tamponda bazı kesikler bulunur, bunlargiriş sırasında hava çıkmasını sağlamaya yardımcı olur. Girişindeki küçüksüngeri isteğe göre çıkartarak kullanabilirsiniz. Giriş sırasında en dibeitilen sünger sizi rahatsız etmez ve kayganlık sağlar.

Tenga Cup serisi, erkeklere prezervatif kullanmadancinsellik sağlar ve onların memnun olması için çalışır. Güvenlik ve hijyen konularına uyularak üretilmiştir.İçerisinde vinil-klorür v.b. gibi zararlı maddeler bulunmaz.

Ebatlar: 65×83×155mm/121g

 

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı extrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

 

 

Tenga Ultra Size Edition Soft Tube Cup, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa'dan satın alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.