ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Bebedor Sportif Pipetli Suluk

Markası : Bebedor

0 Item Items

9 ay ve üzeri bebeklerin kullanımına uygun olan, Bebedor Sportif Pipetli Suluk, sayfamızda uygun fiyata bulabilir, sipariş vererek, güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

23.75 TL KDV DAHİL

0
1

Kazanacağınız puan 237 tupara Toplam tutarı: 0.24 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bebedor Sportif Pipetli Suluk

Bebedor Sportif Pipetli Bardak

Bebedor markası, biberonlar, bebek emzikleri, yalancıemzikler, emzik aksesuarlar, bardaklar, beslenme ürünleri, bebek bakımürünleri, dermokozmetik ürünler, tekstil ürünleri, dişlikler, çıngıraklar,emzirme ürünleri, aile bakım ürünleri, ıslak mendiller, sıcak su torbaları,temizleme ürünleri, hediye setleri gibi birçok ürün seçeneğine sahiptir. Anneler için deemzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Bebekler büyüdükçe hareketlenmeye başlar. Hareketlenmeleri,özgürleşmeleri demektir. Yemek ve içmek gibi bazı davranışları tek başlarınayapmak isterler.

İlk 6 ay anne sütüyle beslenen bebekler, bu aydan sonra ekgıdalara geçerler. Emme dönemi yerini içme dönemine bırakır. Kişiliklerinin vegüven duygularının gelişimi için, bazı davranışları yapmasına fırsat verin. İçmedöneminde damlatmaz bardaklar, kendi başına içmeyi öğrenmelerini kolaylaştırır.Damlatmaz özelliği sayesinde bebeklerin üstü ıslanmaz, anneler rahatlıkla vegüvenle kullanabilir.

Bebedor Sportif Pipetli Bardak

Bebedor Sportif Pipetli Suluk, kapağı kapatıldığında damla akıtmayan, silikon pipete sahip üründür.

9 ay ve üstü bebeklerin kullanımına uygundur.

Bebeğin kendi başına içmeyi öğrenmesine yardım eder. Emmedöneminden kendi kendine içme dönemine geçişte kolaylık sağlar.

Koruyucu kapağı, pipetin temiz kalmasını ve damla akmamasını sağlar. Bu özelliğiyle gittiğiniz her yere götürebileceğiniz pratik birüründür. Özellikle parkta, denizde, seyahatte size kolaylık sağlayacaktır.

Silikon pipeti, yumuşak yapısıyla bebeğin diş ve damağına zarar vermez.

Bisfenol-A (BPA) içermez. Gözeneksiz yapısı, kir tutmaz özelliktedir, kırılmaz ve temizliği kolaydır.

Temizliği:

İlk kullanım öncesinde ve her kullanım sonrasında, sıcak sabunlu su ile yıkayabilirsiniz, havalandırarak kurutun.

Mikrodalga fırına koymayınız. Deterjan ve bulaşık süngeri kullanmayınız. Biberon fırçaları ile temizleyebilirsiniz.

Bebedor Sportif Pipetli Suluk, uygun ve ucuz fiyatıyla Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.