Filtre

Markalar

Kategori

Fiyat

21 - 52 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Biberonlar


BİBERONLAR

Biberon ile beslenme, çoğu bebeğin yaşadığı bir durumdur. Anne sütünün, bebek için ne kadar değerli bir gıda olduğu hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir.

Ancak ek gıdalara geçiş yapıldığında veya anne sütünün yetersiz kaldığı, bebeğin anneyi emmediği durumlarda biberon ile beslenme gerçekleşir. Biberonun bebeğin beslenmesi konusundaki yeri oldukça önemlidir.

Her anne bebeği için her şeyin kusursuz olmasını, en iyi seçimleri yapmayı ister. Biberon seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de ebatlarıdır. Bebek büyüdükçe daha daha büyük boy biberonlar tercih edilebilir.

Biberon çeşitleri birbirinden farklı özelliktedir. Biberonlar cam veya PP özellikte olabilir. Uzmanlara göre cam biberonlar sağlık ve hijyen açısından tercih edilebilirler. Ancak cam biberonların kırılma riskleri bulunmaktadır ve cam biberon bebeklere ağır gelebilir. Ancak bebek cam biberon çeşitlerini elinde taşıyabilecek duruma geldiğinde, bunlar tercih edilebilir.

Biberon seçiminde, biberon başlığının da önemi büyüktür. Biberon emziğini bebeğin içinde bulunduğu aya ve beslenmesine uygun olmalıdır. Koyu kıvamlı için farklı, süt ve su formundaki gıdalar için de farklı deliklere sahip biberonların kullanılması gerekir.

Avent biberon çeşitleri, Bambino biberon, Chicco biberon, bebeğinizin beslenmesi için tercih edebileceğiniz biberonlardandır.

137 ürün bulundu
137 parçadan 1 - 23 arası gösteriliyor.