ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Burts Bees Baby Bee Nourishing Baby Oil 115 ml

16221

Markası : Burts Bees

3 Item Items

Burts Bees, Baby Bee Nourishing Baby Oil 115 ml,içeriğinde bulunan üzüm çekirdeği ve kayısı yağı ile bebeğin hassas cildini etkili bir şekilde nemlendirmeye, yumuşaklık kazandırmaya yardım eden bir üründür.

Daha fazla detay

88.00 TL KDV DAHİL

74.8 TL KDV DAHİL

15% indirim

- +

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 747 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 747 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.75 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Burts Bees Baby Bee Nourishing Baby Oil 115 ml :

Burt's Bees Baby Bee Nourishing Baby Oil 115 ml :
1984 yılından beri doğal içeriklerle hazırladığıürünleri ve etkileri ile beğeni kazananBurt’s Bees markası, bebekleriniz için de pek çok farklı ürün geliştirmiştir.

Burts Bees Baby Bee Nourishing Baby Oil 115 ml, içeriğinde üzüm çekirdeği ve kayısı yağı bulunmaktadır.

Bebeğin hassas cildini etkilibir şekilde nemlendirmeye, yumuşaklık kazandırmaya yardım eder.

Nem kazanan cilt, pürüzsüzleşir, yumuşar.

Bebeklerin cildi yetişkinlerden daha az miktarda yağ üretirve bununla birlikte daha ince ve hassastır.

Burt's Bees Baby Bee Nourishing Baby Oil 115 ml :

Bu sebeplerle bebeklerin cildi çok kolay bir şekilde kururve tahriş olabilir. Önlem alınmadığında kuruluğa bağlı ciddi cilt rahatsızlıkları görülebilir. Bebeklerin doğumu ile birlikte dış dünya ilebir adaptasyon sorunu yaşamaktadırlar ve bu süreç içerisinde ciltbütünlüklerini etkili bir şekilde korumak önemlidir.

Nazik bebek cildi sıcak ve soğuk ortamlardan, rüzgardan,merkezi ısıtma sistemlerinin kurutucu etkileri ile de hasarlanma riski oldukça fazladır. Özellikle anne sütü alamayan bebeklerde dahaetkili bir koruma mutlaka şarttır.

Bebeklerin cilt bakımlarını doğal olan ürünlerleyapmak oldukça önemlidir.

Burts Bees Baby Bee Nourishing Baby Oil 115 ml, bebeğin cildini yumuşacık yapmaya, kuruluklara karşı korumaya yardım eder, isterseniz siz de bebe yağından kullanabilirsiniz.

Pediatristler tarafından testlerden geçirilen ürünler, hipoalerjeniközelliktedir.

Bebeğinize masaj yapmak için de kullanabilirsiniz.

Kullanım Şekli :

Bebeğinizin hassas cildine nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Özellikle her banyodan sonra uygulayarak, bebeğin cildini kuruluklardan koruyarak nemlendirebilirsiniz.

Burt's Bees Baby Bee Nourishing Baby Oil 115 ml, TuruncuKasa’da satılan uygun fiyatlı, doğal içerikli ve etkili bir bebe yağıdır.