ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Darphin Dark Circles Relief And De-Puffing Eye Serum 15 ml

19049

Markası : Darphin

9 Item Items

Bu sayfadan, uygun fiyatlar ve farklı ödeme koşulları ile alabileceğiniz Darphin Dark Circles Relief And De-Puffing Eye Serum 15 ml, göz çevresinde oluşan torbalanmalar, mor halkalar için tasarlanmış olan yoğun bakım ürünüdür.

Daha fazla detay

199.00 TL KDV DAHİL

129.35 TL KDV DAHİL

35% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1293 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1293 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.29 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Darphin Dark Circles Relief And De-Puffing Eye Serum 15 ml

Darphin Dark Circle Relief De-Puffing Eye Serum 15 ml :

Göz çevresinde oluşan mor halkalanmaları, şişlikleri,torbalanmaları gidermeye yardım eden yoğun bakım serumudur.

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan serum, içeriğinde Eyeliss peptid, çarkıfelek çiçeği, gül ve meyan kökü özleri bulunur. Gözçevresini rahatlatarak dinlenmiş ve yatışmış bir görünüm kazandırmaya yardımeder.

Göz çevresindeki morlukların ve şiş görüntünün giderilmesine yardım ederek size daha dinlenmiş ve düzgün görünümlü bir göz çevresikazandırmaya yardım eder.

Zamana bağlı olarak cilt, özellikle de göz çevresindebulunan hassas ve ince doku, esnekliğini, canlılığını yitirir, ayrıca buna birde dış ajanların olumsuz etkileri de eklenirse doku daha hızlı bir şekildehasarlanmaya, sıkılığını yitirmeye ve şişlikler oluşturmaya başlar.

Göz çevresindeki cilt dokumuz oldukça hassas ve ince yapıdaolduğundan kolayca hasar görebilir. Bu bölgede mutlaka göz çevresine uygunolarak geliştirilmiş olan bir ürünle bakım ve korunma yapılmalıdır.

Bakımlı ve düzgün bir göz çevresi tüm yüzünüzün daha genç vegüzel görünmesine yardım eder.

Dermatolojik testlerden geçirilmiştir.

Darphin Dark Circle Relief De-Puffing Eye Serum 15 ml :

Kontakt lens kullanıcıları için de kullanıma uygun olan birüründür.

Serumlar, son derece yoğun bir bakım sağlayan, etkilerikuvvetli ve bir sonraki bakımlar için cildi hazırlayan ürünlerdir.

Darphin Dark Circles Relief And De-Puffing Eye Serum 15 ml, düzenli birşekilde kullanımla gözlerin çevresinde zamana bağlı olarak, yorgunluktan, ya dafarklı sebeplerden mor halkalanmalar, şişlikler gibi belirtileri gidererek,daha canlanmış ve dinlenmiş bir göz çevresi elde etmenize yardım eder.

Darphin Dark Circles Relief And De-Puffing Eye Serum 15 ml, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.