ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Klorane Mango Yağı İçeren Kuru, Boyalı, Yıpranmış Saçlar İçin Durulanmayan Bakım 125 ml

11159

Markası : Klorane

10 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz Klorane, Mango Yağı İçeren, Yıpranmış Saçlar İçin Durulanmayan Bakım ile saçlarınızın parlak, canlı ve ışıltılı görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

49.00 TL KDV DAHİL

29.4 TL KDV DAHİL

40% indirim

- +

0
1

Kazanacağınız puan 293 tupara Toplam tutarı: 0.29 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Klorane Mango Yağı İçeren Kuru, Boyalı, Yıpranmış Saçlar İçin Durulanmayan Bakım 125 ml

Saçlar, pek çok sebepten ötürü yıpranırlar ama en çok, boyama,renk açma, perma, sıkça uygulanan fön işlemleri, stres, dengesiz beslenme,güneş ve deniz suyuna maruz kalma gibi sayabileceğimiz daha birçokfaktörden dolayı saçlar, yıpranır, cansızlaşır ve kırılmaya başlar.

Yıpranmış ve kuru saçlara için geliştirilen ürün formülüne mango yağı eklenmiştir.

İçeriğinde Kullanmış olduğu bütün bitkileri çok iyi olan toleransları sayesinde seçen Klorane markası, Phytofiliere denilen, katı ve titiz kurallara uyularak yetiştirilen ve yine aynı kurallara bağlı kalınarak hasat edilen ürünleri yine aynı şekilde en katı kurallara bağlı kalarak en güçlü etkileri elde edilmektedir.

Derinlemesine bakım sağlayan, saçların kabarmasını ve elektriklenmesini engelleyen bakım kremi durulanmadığı için saç telleri üzerinde tutunmaya ve saçları nemlendirmeye yardım eder.

Klorane Mango Yağı İçeren Yıpranmış Saçlar İçin DurulanmayanBakım, formülünde bulunan besleyici ajanlar saçların düzgünleşmesine yardımcıolur.

Kadınlar da erkekler de yıllardır güzel saçlara kavuşabilmekiçin uğraşıp durmuşlardır, özellikle kadınların en önemli güzellik unsuru olansaçlar bakımlı, ışıltılı ve canlı görünümleriyle kendilerini daha da güzelhissetmelerini sağlamaktadır, dolayısıyla kişinin psikolojisi üzerinde deönemli etkileri olmaktadır.

Kullanım Şekli:

Yıkayıp durulamış olduğunuz saçlar üzerinde nemli veya kurusaçlara masaj yaparak uygulayınız, istediğiniz şekilde biçim veriniz.

Saçlarınızın rahatça tarandığını ve daha kolay şekilaldığını göreceksiniz.

Klorane Mango Yağı İçeren Kuru, Boyalı, Yıpranmış Saçlar İçin Durulanmayan Bakım 125 ml, sitemizde uygun fiyata satılmaktadır, sitemizi inceleyiniz ve kaliteyi ucuza alınız.

20 Oca. 2014
(5/5
Başlık :
durulanmayan bu bakım kreminden memnunum yenisini hemen alacagım=)
(Klorane Mango Yağı İçeren Kuru, Boyalı, Yıpranmış Saçlar İçin Durulanmayan Bakım 125 ml)

 Report abuse