ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Mamajoo Gold %0 BPA Pes Biberon 150 ml 2 'Li

16412

Markası : Mamajoo

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata alabileceğiniz Mamajoo Gold %0 BPA Pes Biberon 150 ml 2 'linin,silikon emziği, geniş ağızlı formu ile temizlenmesi ve doldurulması kolaydır.

Daha fazla detay

48.5 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 485 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 485 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.49 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Mamajoo Gold %0 BPA Pes Biberon 150 ml 2 'Li

 

Mamajoo Gold %0 BPA Pes Biberon 150 ml 2 'Li

Mamajo biberon ve biberon emziklerinde Bisfenol-A bulunmaz. Mamajo biberonları Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES (PoliEtherSülfon) ve PP(PoliPropilen) maddelerinden üretilir. Avrupa ve Amerika’da çok sıcak sularda bile moleküllerine ayrışmadığı için PES ve PP, biberon üretiminde izin verilen maddelerdir.

Mamajo biberonları anti-kolik valf sistemi ile üretilir. Bu sistem bebeğin beslenme sırasında hava yutmasını ve buna bağlı gaz sancısını önlemeye yardımcı olur. Ayrıca biberon emziklerinde bulunan hava kanalları, süt ve havanın yer değiştirerek sıvı akışını sağlar ve bebeğin hava yutmasını önlemeye yardım eder.

Geniş ağızlı Mamajoo biberonlarının temizliği ve doldurulması kolaydır. Kaymadan dengede durması için geniş tabanlıtasarlanmıştır. Ergonomik yapısı ile bebek ve annenin kolayca kavramasına yardımcıdır.

 

 Mamajoo Gold %0 BPA Pes Biberon 150 ml 2 'Li

Silikon biberon emzikleri, şeffaf, kokusuz ve tatsızdır,yapısı anne göğsüne benzer. Emziğin yumuşak ucu ve esnek helezonları anne göğsüne benzer olarak tasarlanmıştır.

Biberon kapağı kullanılmadığında ve taşıma esnasında sızdırmaz özellikle kolaylık sağlar. Biberon emzikleri, bebeğin ayına göre 4farklı seçenektedir. Japon Test Laboratuarı'nda ısıya ve darbeye dayanıklı testlerden geçirilmiştir.

Üzerindeki ölçekler ile bebeğin ne kadar yediğini ölçebilirsiniz. 150ml küçük boy ve 250ml büyük boy olarak iki farklı seçeneği bulunur.

Avrupa Birliği Standartlarına gıdaya uygun olarak üretilir.PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı)tarafından 2012'de ‘’Ürün ve Tasarım’’ ödülüne uygun görülmüştür.

Mamajoo Gold %0 BPA Pes Biberon 150 ml 2'Li, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.