ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Ren Satin Perfection BB Cream SPF 15 50 ml Nemlendirici BB Krem

18154

Markası : Ren

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan satın alabileceğiniz Ren Satin Perfection BB Cream SPF 15 50 ml Nemlendirici BB Krem mineral pigmentlerle formüle edilmiş, renkli,yağ ve silikon içermeyen ürün cildin sıkılaşmasına da yardım eder.

Daha fazla detay

148 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1480 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1480 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.48 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Ren Satin Perfection BB Cream SPF 15 50 ml Nemlendirici BBKrem :

Ren Satin Perfection BB Cream SPF 15 50 ml Nemlendirici BB Krem :

Cilde dost ürünler tasarlamasıyla beğenilen, tercih edilenmarka olan REN, bu ürünü ile 3 etkiyi bir arada sunuyor. Üstelik her yaş gurubuve her cilt tipinin kullanımına uygun olan bir kremdir.

Cildi nemlendirirken, renkli içeriği ile cildin renk tonundave yapısında pürüzsüz, kadifemsi birgörünüm kazanmasına yardım ediyor ve içeriğinde bulunan koruyucu filtreleri ilede güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlamaya yardım ediyor.

Ciltte var olan pürüzlerin, renk tonundaki eşitsizliklerin görünümlerinintek dokunuş ile daha düzgün görünmesine yardımcı kapatıcılığı ile Ren Satin Perfection BB Cream SPF 15 50 mlNemlendirici BB Krem, aynı zamanda içeriğinde bulunan biyoaktif maddeler ile de cildin kendi kendini korumasına, onarmasına veyenilemesine yardım eder.

Yağ ve silikoniçermeyen formülü ile cildin sıkılaşmasına da yardım eder.

Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınları, cildinizde lekelenmeler,çillenme, foto yaşlanma, cilt yanıkları gibi etkilere neden olabilmektedir. Uzmanlar, cildinizi bu olumsuz etkilerden koruyabilmek için yaz aylarında olduğugibi kış aylarında da güneş koruyucu ürünler kullanmanız gerektiğinisöylemektedirler.

Ürün, renk uyumlama teknolojisi kullanılarak, mineralpigment içeriği ile üretilmiştir, bu sebeple açık renk cilt tonuna sahip olan kişilerve kumral renk yapısına sahip olan kişiler tarafından da rahatlıklakullanılabilecek şekilde uyum sağlayabilmektedir.

Ren Satin Perfection BB Cream SPF 15 50 ml Nemlendirici BB Krem :

Ren Satin Perfection BB Cream SPF 15 50 ml Nemlendirici BBKrem , cildin yağ dengesini kontroletmeye yardım eder. Bu şekilde de karma ciltlerde görülen T bölgesinde oluşanyağlanmanın engellenmesine yardımcı olur.

Kullanım şekli:

Yüz ve boyun bölgesine eşit ölçüde uygulanır, nazikdokunuşlarla emilimi sağlanır.

İhtiyaç duyulduğunda nemlendirici ile birliktekullanılabilir.

Ren Satin Perfection BB Cream SPF 15 50 ml Nemlendirici BBKrem, Turuncu Kasa’da satılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür.