ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

30362

Markası : Lansinoh

0 Item Items

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası, anne sütünü sağmaya ve saklamaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiş bir üründür.

Daha fazla detay

229 TL

- +

Kazanacağınız puan 2290 tupara Toplam tutarı: 2.29 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

Marka Adı: Lansinoh

Ürün Adı: Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

Ürün Miktarı: 1 adet yumuşak silikon göğüs yastığı, 1 adet süt sağma makinesi, 1 adet biberon emziği, 1 adet biberon emziği kapağı, 1 adet biberon

Ürün Özellikleri: Anne sütünü sağmaya ve saklamaya yardımcı olmak için tasarlanmış bir üründür. Göğüs yastıkları, annenin göğsü ile yumuşak ve güvenli bir uyum sağlar. +/- tuşları ile ayarlanan altı farklı emiş gücü bulunmaktadır. Sahip olduğu led göstergesi ile hangi emiş gücünde olduğunuzu kolayca anlayabilirsiniz. Hijyenik bir tasarıma sahiptir, sütün pompaya ve hortum bağlantısına girmesinin önüne geçer. Elektrikle veya pille kullanıma uygundur. 6 adet AA pil ile çalışır, piller paket içeriğine dahil değildir

Sonuç: Annenin sütünü sağmasına, saklamasına ve bebeği beslemesine yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Göğüs yastığı göğse yerleştirildikten sonra 6 emiş gücünden bir seçilir ve süt sağım işlemi gerçekleştirilir.

 

Anne sütü, bebek için eşsiz bir besin kaynağıdır. Anne sütünün bebek beslenmesindeki ve gelişimindeki önemi uzmanlar tarafından sık sık dile getirilmektedir. Özellikle ilk 6 ay boyunca bebeğe anne sütünden başka bir şey verilmemesi önerilir.

Emzirme, bebeğin beslenmesinde emme içgüdüsünü tatmin etmede etkili olduğu gibi anne ile bebek arasındaki duygusal bağı da güçlendirir.

Annenin bebeği emziremediği, bebekten ayrı durumda kaldığı veya doğal yollarla emziremediği durumlarda göğüs pompalarından destek alınabilir.

 

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası, anne sütünü sağmaya ve saklamaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Hızlı ve kolay bir kullanıma sahiptir. Sahip olduğu göğüs yastıkları sayesinde yumuşak ve güvenli bir uyum sağlar.

6 farklı emiş gücüne sahiptir, +/- tuşları ile emiş gücü ayarlanabilir. Led göstergesi sayesinde hangi emiş gücünde olduğunuzu görebilirsiniz. Emiş gücü ile süt üretimini artırmayı amaçlar.

 

Hijyenik tasarımı ile sütün pompaya ve hortum bağlantısına girmesini önler. Göğüs pompası yardımıyla sağılan süt, saklanabilir veya biberon emziği yardımı ile bebeğin beslenmesi gerçekleştirilebilir.

Elektrikle veya pille kullanımı gerçekleştirilebilir.6 adet AA pil ile çalışır, ancak piller pakete dahil değildir.

 

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
15 Ağu. 2015
(5/5
Başlık : Başarılı
Arkadaşlar göğüs pompası alacak olanlar bu bütçede alınabilecek en iyi ürün.hiç manüel pompalar ile uğraşmayın vakit kaybı. İhtiyaç ise hemen sepete ekleyinnn
( Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler