Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Avene Cleanance Ürünleri

AVENE CLEANANCE ÜRÜNLERİ

Avene Cleanance Serisi, karma ve yağlı ciltlerin temizlenmesini sağlamaya, cilde daha temiz ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Cildi yağ, makyaj, ölü deri ve kirden arındırmaya, cilde temizlik ve ferahlık kazandırmaya yardım eder.

Seriye ait ürünler özellikle yağlı ve karma cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Cildin yağ dengesini düzenlemeye, fazla yağ salgılanmasının önüne geçilmesine yardımcı olur. Cildi fazla yağdan arındırırken kurutmamaya, nemli ve sağlıklı dokusunu korumaya çalışır. Cildin ihtiyacından fazla yağ salgılaması gözeneklerin içlerinin yağ ile dolmasına, salgılanan fazla yağın ciltte sivilce ve siyah nokta oluşmasına neden olabilir. Yağ dengesini düzenlemeye çalışan seri, cildin sağlıklı ve pürüzsüz yapısını korumaya yardım eder. Seriye ait ürünler ciltte sivilce, siyah nokta, gözenek belirginleşmesi gibi cilt problemlerinin oluşmasının önüne geçmeye yardımcı olur.

Avene Cleanance Serisi, karma ve yağlı ciltler için cildin temizlenip canlanmasını, yağ ve nem dengesinin düzenlenerek cildin pürüzsüzleşmesini sağlamaya yardımcı ürünlerden oluşmaktadır.

Avene uzmanları tarafından geliştirilmiş olan seriye ait ürünleri cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim