Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Avene Xeracalm Ürünleri

AVENE XERACALM ÜRÜNLERİ

Avene Xeracalm ürünleri, atopik ciltlere ihtiyaç duyduğu özenli bakımı yapmaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Atopik ciltlere bakım yapmaya, cildin kaşıntı, kuruluk gibi problemlerini hafifletmeye yardım eder.

Atopik ciltler şiddetli kuruluk ve kaşıntı problemi yaşayan, tahrişe açık ciltlerdir. Şiddetli kuruluk problemi yaşayan ciltler, diğer cilt tiplerine oranla çok daha hassastırlar. Çevresel faktörlere, hava şartlarına, kullanılan kozmetik ürünlere çok çabuk tepki gösterir, çok çabuk yıpranır, hasar alırlar. Ciltte kuruluğa bağlı şiddetli kaşıntılar oluşabilir, cilt tahriş olabilir, ciltte açılmalar, çatlamalar oluşabilir. Çatlakların oluşması durumunda bu çatlakların doğrudan ya da dolaylı olarak neden olduğu çeşitli sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Cildin kuruluğu doğru ürünler kullanılarak giderilmediği takdirde birçok problemi de beraberinde getirmektedir.

Avene Xeracalm serisi, cilde sağlıklı bir doku kazandırmaya, cildin yaşadığı kuruluk, kaşıntı gibi problemleri hafifleterek cildi yatıştırmaya yardım eder. Cilde nem kazandırmaya, cildin kuruluğunu ve kuruluğa bağlı oluşan problemlerini gidermeye yardım eder.

Xeracalm, atopik cilt tiplerinin güvenle kullanabileceği özel bir seridir.

 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim