Babe Vücut Bakım Ürünleri ve Fiyatları | TuruncuKasa

Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺59,00 - ₺190,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Babe Vücut Bakım Ürünleri

Aktif filtreler

BABE VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ

Babe Vücut Bakımı Ürünleri, ihtiyaç duyulan vücut bakımını gerçekleştirmek üzere geliştirilmiştir. Seri içeriğinde bulunan ürünler vücuda bakım yapmaya, temizlenmesini, nemlenmesini sağlamaya yardım eder.

Cildimizin ihtiyaçları, mevsimlere, hava şartlarına, çevresel faktörlere, cilt tipine ve benzer unsurlara göre değişiklikler gösterebilir. Babe, vücut bakımı için geliştirdiği, çeşitli ihtiyaçlara yönelik ürünleriyle vücudun temizliğini ve bakımını yapmaya destek olur. Vücudun temizlenmesine, ölü deri, yağ ve kirden arınmasına; nemini kaybetmiş, kurumuş olan cilde nem kazandırmaya yardımcı olur. Cilde sağlıklı bir doku ve canlılık kazandırmaya destek olur.

Babe vücut bakımı Ürünleri içerisinde bulunan ürünler, cilde ihtiyaç duyduğu hassas bakımı yapmaya ve cildin daha canlı, pürüzsüz görünmesini sağlamaya çalışır. Farklı cilt tipleri ve bu cilt tiplerinin farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan seri, tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına uygun bakım yapılmasına destek olur. Seriye ait ürünler tüm cilt tiplerinin güvenle kullanımına uygundur. Cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçerek cilt bakımınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.