Bioderma ABCDerm H2O Solution Micellaire 100 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

2289

Barkod : 3401395376645

₺24,50
Vergi dahil

Bebek ve çocukların, el ve vücut temizliğinde kullanıma uygun olan, Bioderma ABCDerm H2O Solution Micellaire ürünü, 100 ml'lik boyutu ve uygun fiyatı ile, sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Bioderma ABCDerm H2O Solution Micellaire 100 ml - Bebek ve Çocuklar için Cilt Temizleyici :

Marka Adı: Bioderma

Ürün Adı: Bioderma ABCDerm H2O Solution Micellaire

Ürün Miktarı: 100 ml

Ürün Özellikleri: Bebek ve çocukların bezli bölgesinde, yüzünde ve tüm vücudunda temizlik sağlamaya çalışır. alantoin içerir, sabun ve alkol içermez. cilde yumuşaklık, ferahlama ve yenilenme sağlar. Cildi kirden arındırmaya, nefes almasına izin vermeye yardımcı olur. Cilt yapısını korur ve cildin nem dem dengesini korumaya çalışır. cilde uyum sağladığı için, göz çevresinin temizliğinde de kullanılabilir.

Sonuç: Bebeğin hassas cildinde temizlenme sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Bir parça pamuk yardımıyla uygulanır ve yeterli temizlik sağlanana kadar, temizleme işlemine devam edilir. Temizleme işi bittikten sonra bebeğin cildi kurulanır.

İçerik: WATER, POLYSORBATE 20, ALLANTOIN, DISODIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, CETRIMONIUM BROMIDE, CITRIC ACID, FRAGRANCE.
Bioderma ABCDerm H2O Solution Micellaire hayatttaki en değerli varlığınız ve göz bebeğiniz olan bebekleriniz ve çocuklarınız için temizleme ürünüdür. Çocuklarınızın ve bebeklerinizin cildini kirden arındırmaya ve temizleme sırasında oluşabilecek kuruluklara karşı korumaya yardım edebilir.

Sabunun özellikle küçük ciltlerde yarattığı kuruluk ve nem kaybı sorununu göz önünde bulundurarak üretilen temizleme solüsyonu ile bebeğinizin cildini nazik bir şekilde temizleyebilirsiniz.


Bebeğinizin hassas cildini temizlerken kuruluk oluşumuna karşı korumaya yardım edebilirsiniz.

Musluk suyunda bile kurutucu özellik gösteren kimyasallar bulunmaktadır.


Bioderma ABCDerm H2O Solution Micellaire'nin İçeriğinde miselsolüsyon ve allantoin bulunmaktadır.
Bebeğin cilt temizliğinde kullanılacak ürünlerin doğru biçimde seçilmesi, bebeğin sağlıklı bir biçimde büyümesi için, büyük önem taşır.

Turuncukasa' dan Bioderma ABCDerm H2O Solution Micellaire 100 ml fiyatları hakkında bilgi edinebilir ve ürünü güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz.
2289

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Bioderma ABCDerm H2O Solution Micellaire 100 ml

Bebek ve çocukların, el ve vücut temizliğinde kullanıma uygun olan, Bioderma ABCDerm H2O Solution Micellaire ürünü, 100 ml'lik boyutu ve uygun fiyatı ile, sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16