Filtreleme kriteri

Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bioderma Hydrabio Ürünleri

BİODERMA HYDRABIO NEMLENDİRİCİ BAKIM ÜRÜNLERİ

Bioderma Hydrabio Ürünleri, nemini kaybeden, nemsiz kalan, nemsizliğe bağlı cilt problemleri olan cilt tiplerinin kullanımı için geliştirilmiş bir seridir. Cildin nemsizliğini gidermeye, nemsizlik probleminin oluşmasının önüne geçmeye, cilt dokusunun daha sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlamaya yardımcı olur.

Hava şartları, sıcaklık değişiklikleri, gün içerisinde maruz kalınan stres ve hava kirliliği gibi faktörler cildin nemini kaybetmesine, nemsiz ve solgun bir görünüme bürünmesine neden olabilir. Nemsiz kalan cilt gerginleşir, rahatsızlık hisseder, kuruma ve pullanma problemleri yaşayabilir.

Nem, cildin olmazsa olmaz denilebilecek yapı taşlarından biridir. Cildin sağlıklı, aydınlık ve parlak görünmesini, canlı kalmasını, yumuşak ve pürüzsüz bir dokuya sahip olmasını destekler. Bu nedenle cildin nemsiz kalmamasına, nem dengesinin korunmasına özen gösterilmelidir. Nemsiz kalan cilt solgun, yorgun ve sağlıksız bir görünüme bürünür. Bu da olduğumuzdan daha yaşlı ve yorgun algılanmamıza neden olabilir.

Bioderma Hydrabio Ürünleri, cildin nemsizliğini gidermeye, nem dengesini düzenleyerek sağlıklı bir yapıya kavuşturmaya yardımcı olur. Cildin nemsizliğinin giderilmesiyle beraber nemsizliğe bağlı oluşan (kuruluk, pullanma, solgun ve cansız görünüm gibi ) cilt problemlerinin de giderilmesine yardımcı olur.

Bioderma dermatologları tarafından Bioderma laboratuarlarında geliştirilmiş olan seri biyolojik patent Aquagenium® ile formüle edilmiştir. Seriye ait ürünler cildinizde güvenle kullanıma uygundur. 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim