Clinique Anti Blemish Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

CLINIQUE ANTI BLEMISH ÜRÜNLERİ

Clinique Anti Blemish ürünleri, cildin yağ dengesini düzenlemeye, fazla yağ salgılanmasını ve yağlanmaya bağlı olarak oluşan sivilce, siyah nokta gibi cilt problemlerinin giderilmesini sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir.

Ciltte fazla salgılanan yağ gözenekler yardımıyla dışarıya atılır. Bu durum gözeneklerin genişlemesine, gözenek içlerinin dolarak siyah nokta ve sivilce oluşumunun tetiklenmesine neden olabilir. Ayrıca fazla salgılanan yağ gözeneklerden atılırken cildin nemini kaybetmesine, yağlı fakat nemsiz bir cilt oluşmasına neden olabilir. Yağlı ve karma ciltler, cilt tipine uygun ürünlerle düzenli olarak temizlenmeli, fazla yağından arındırılmalı, yağ salgısı düzenlenmelidir. Cildin bakımının cilt tipine uygun ürünlerle yapılması oldukça önemlidir. Cilt tipine uygun olmayan ürünler cildin daha fazla yağlanmasına, sivilce ve siyah nokta oluşumunun artmasına, cildin sağlıksız ve cansız bir görünüm almasına neden olabilir.

Clinique Anti Blemish ürünleri, cildin yağ dengesini düzenlemeye, cildin fazla yağ salgılamasının önüne geçerek daha sağlıklı bir cilde sahip olunmasını sağlamaya çalışır. Sivilce ve siyah nokta görünümünü hafifletmeye ve oluşumunun önüne geçmeye yardım eder. Anti Blemish ürünleri, sivilceye meyilli yağlı ve karma cildinizde güvenle kullanıma uygundur.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim