Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası - Medium (2'li Paket)

30158

Markası : Colgate

0 Item Items

Dil, diş, yanak ve dişeti temizliğinizde yardımcı olabilecek, Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası - Medium (2'li Paket), bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

24.9 TL

Kazanacağınız puan 248 tupara Toplam tutarı: 0.25 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası - Medium (2'li Paket)


Marka Adı: Colgate

Ürün Adı: Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası - Medium

Ürün Miktarı: 2 adet diş fırçası

Ürün Özellikleri: Yetişkinlerin kullanımına uygun diş fırçasıdır. Dil, diş, yanak ve diş etlerinin temizliğinde kullanılır. Arayüz fırça kıllarına ve temizleyici fırça ucuna ve orta sertlikte kıllara sahiptir. Komple ağız temizliği sunar.

Sonuç: Ağız bakımınızı tamamlamanızda yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Diş fırçanıza, bir miktar diş macunu sıkabilir ve dişlerinizi fırçalayabilirsiniz.

Ağız ve diş bakımı, kişisel bakımın en önemli adımlarından biridir. Düzenli olarak ağız bakımını yerine getirmek, diş sağlığı açısından oldukça önemlidir. Düzenli ağız bakımı yerine getirilmediğinde, dişlerde çürümeler, plak oluşumları gibi çeşitli problemler ortaya çıkabilir.

Bu problemlerin dışında, dişlerin kirli, lekeli ve bakımsız görünmesi estetik açıdan da hoş karşılanmaz. İnsanlar birbirleriyle iletişim kurarken, genellikle dişler ilk izlenimde dikkati çeker.

Ağız bakımı denildiğinde genellikle insanların aklına diş fırçalamakgelir. Ancak sadece dişleri fırçalamak, tam anlamda bir hijyen sağlamaz. Diş aralarının, dil ve yanakların da temizliğinin yapılması gerekir.

Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası – Medium, komple ağız temizliği yapmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Arka kısmındaki dil ve yanak temizleyicisi ile eksiksiz bir ağız temizliği sağlayabilirsiniz.

Diğer fırçalarla kıyaslandığında daha fazla plağı temizler. Sahip olduğu arayüz fırça kılları ve temizleyici fırça ucu ile derinlemesine temizlik sağlar. Dişleri temizlerken, parlatmaya çalışır. Orta sertlikle kıllara sahiptir.

Çok sert kıllara sahip diş fırçalarıyla dişinizi fırçalamak, diş minenize ve diş etlerinize zarar verebilir. Ağız bakımında önemli olan bir diğer husus, ağız ve diş yapısına uygun bakım ürünlerini tercih etmektir.

Ağız bakımında dil, diş, yanak ve diş eti temizliğinin de yerine getirilmesi gerekir.

Uzmanlar, diş fırçanızı 3 ayda bir değiştirmenizi önermektedir.

Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası - Medium (2'li Paket), Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır. Hemen sipariş vererek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler