ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Cosmed Hair Guard 100ml - Yenilemeye Yardımcı Serum

11138

Markası : Cosmed

11 Item Items

Saç dökülme sorunlarında kullanabileceğiniz, Cosmed Hair Guard 100ml - Yenilemeye Yardımcı Serum, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

73.00 TL

47.45 TL

35% indirim

- +

Kazanacağınız puan 474 tupara Toplam tutarı: 0.47 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Cosmed Hair Guard 100ml - Yenilemeye Yardımcı Serum

Cosmed Yenilemeye Yardımcı Serum 10ml X 10 adet PE tüp Saç Dökülmesi Sorunlarında :

Güzel, bakımlı, parlak saçlar hem kadın hem de erkeklerin enbüyük hayalidir.

Ancak pek çok iç ve dış faktör saçlarda cansız bir görünüme,saç tellerinde azalmaya neden olabilir.

İnsanların pek çoğu hayatlarında belli dönemlerde saçsorunlarıyla karşılaşabilmektedir.

Erkek ve kadınların kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

Saçlar bazı dönemlerde uyuma moduna geçer ve gereğinden fazla uyuyarak canlandırılmayan saçlarda saç telleri incelir,koparak ve kökten dökülmeye başlar,

Saçların etkili ürünler kullanılarak köklerden beslenmesigerekmektedir.

Ürün HPP işlemleri kullanılarak üretilmiştir. Bu işlemlermikroemülsiyon boyutunda yağ fazının içerisine yerleştirilmiş aktiflerkullanılarak saç köklerine daha güçlü etki eder.

HPP işlemleri ürünün deri tabakasına işleyerek en altkatmanlara kadar işleyerek etki ederler. Saçları köklerden besleyerek, kan akışhızını normale çevirerek saçın dinlenme dönemini uyarırlar ve saç kayıplarını durdurmayı destekler ve saçların uzama döneminde de hızlanma sağlamaya yardımeder.

Keratin düzeyinde artma sağlanarak var olan saç tellerinekalınlaşma ve güçlenme etkisi göstermeye ve saçlara daha dolgun ve canlı birgörünüm kazandırmaya da destek olur.

Saç sorunları aslında saçlı deri sorunlarıdır ve saçların köklerinbulunduğu deriden beslenmesi ile daha etkili sonuçlar elde edilebilir.

Düzenli olarak kullanılarak saçlar ve katmanları köklerden uyarılır ve güçlendirilir.

Cosmed saç bakımı ürünleri, saçları yenileme ve saç kazandırma olarak uluslararası alanda referans tescilli etken maddeler içermektedir.

Ürün cildin Ph değerini de düzenleyerek cildi yatıştırmaya ve rahatlatmaya da yardım eder.

Saç derisine hızlı bir şekilde etki ederek saçları iç ve dış etkilerden korumaya yardım eder ve kökleri güçlendirerek dökülmeleri durdurmaya destek olur.

Saç kökünün katmanlarını canlanarak katmanların yenilenmesini arttırmaya yardım eder.Tüm saç tiplerine uygundur ve hipoalerjenik özelliktedir.

Cosmed Yenilemeye Yardımcı Serum 10ml X 10 adet PE tüp Saç Dökülmesi Sorunlarında :

Kullanım Şekli :

Kullanmadan önce saçlarınızı Cosmed yenileyici şampuan ileyıkayarak daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Temiz saçlarınızın diplerine gece yatmadan önce uygulayınızve masaj yaparak tüm saç derisine ürünü yediriniz.

Haftada en az 3 kez kullanınız, her gün dekullanabilirsiniz.

Uygulama sonrası durulamayınız.

Cosmed Hair Guard 100ml - Yenilemeye Yardımcı Serum, Turuncu Kasa’da satılan ve uygun fiyata sahip olan bir üründür. Ucuzluk ve indirimler Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Benzer Ürün Tavsiyesi

Ayrıca Cosmed Hair Guard 100ml - Yenilemeye Yardımcı Serum, parlaklığını ve canlılığını yitirmiş saçlar için tavsiye edilir. Saçlara güç ve nem kazandırmaya yardımcıdır.Saçı kırılmalara ve dökülmelere karşı korumaya yardımcı olur. Kırılmalara karşı korunan, parlak ve bakımlı saç görüntüsü elde etmenize yardımcıdır.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler