ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Cosmed Hair Guard Restorer Serum 100 ml Yenilemeye Yardımcı Saç Serumu

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

11138

Markası : Cosmed

3 Item Items

Saç dökülme sorunlarında kullanabileceğiniz, Cosmed Hair Guard Restorer Serum 100 ml Yenilemeye Yardımcı Saç Serumu, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

73.00 TL

65.7 TL

10% indirim

- +

Kazanacağınız puan 657 tupara Toplam tutarı: 0.66 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Cosmed Hair Guard Restorer Serum 100 ml Yenilemeye Yardımcı Saç Serumu

Cosmed Yenilemeye Yardımcı Serum 10ml X 10 adet PE tüp Saç Dökülmesi Sorunlarında :

Güzel, bakımlı, parlak saçlar hem kadın hem de erkeklerin enbüyük hayalidir.

Ancak pek çok iç ve dış faktör saçlarda cansız bir görünüme,saç tellerinde azalmaya neden olabilir.

İnsanların pek çoğu hayatlarında belli dönemlerde saç sorunlarıyla karşılaşabilmektedir.

Erkek ve kadınların kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

Saçlar bazı dönemlerde uyuma moduna geçer ve gereğinden fazla uyuyarak canlandırılmayan saçlarda saç telleri incelir,koparak ve kökten dökülmeye başlar,

Saçların etkili ürünler kullanılarak köklerden beslenmesi gerekmektedir.

Ürün HPP işlemleri kullanılarak üretilmiştir. Bu işlemler mikroemülsiyon boyutunda yağ fazının içerisine yerleştirilmiş aktifler kullanılarak saç köklerine daha güçlü etki eder.

HPP işlemleri ürünün deri tabakasına işleyerek en alt katmanlara kadar işleyerek etki ederler. Saçları köklerden besleyerek, kan akış hızını normale çevirerek saçın dinlenme dönemini uyarırlar ve saç kayıplarını durdurmayı destekler ve saçların uzama döneminde de hızlanma sağlamaya yardım eder.

Keratin düzeyinde artma sağlanarak var olan saç tellerine kalınlaşma ve güçlenme etkisi göstermeye ve saçlara daha dolgun ve canlı bir görünüm kazandırmaya da destek olur.

Saç sorunları aslında saçlı deri sorunlarıdır ve saçların köklerin bulunduğu deriden beslenmesi ile daha etkili sonuçlar elde edilebilir.

Düzenli olarak kullanılarak saçlar ve katmanları köklerden uyarılır ve güçlendirilir.

Cosmed saç bakımı ürünleri, saçları yenileme ve saç kazandırma olarak uluslararası alanda referans tescilli etken maddeler içermektedir.

Ürün cildin Ph değerini de düzenleyerek cildi yatıştırmaya ve rahatlatmaya da yardım eder.

Saç derisine hızlı bir şekilde etki ederek saçları iç ve dış etkilerden korumaya yardım eder ve kökleri güçlendirerek dökülmeleri durdurmaya destek olur.

Saç kökünün katmanlarını canlanarak katmanların yenilenmesini arttırmaya yardım eder.Tüm saç tiplerine uygundur ve hipoalerjenik özelliktedir.

Cosmed Yenilemeye Yardımcı Serum 10ml X 10 adet PE tüp Saç Dökülmesi Sorunlarında :

Kullanım Şekli :

Kullanmadan önce saçlarınızı Cosmed yenileyici şampuan ile yıkayarak daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Temiz saçlarınızın diplerine gece yatmadan önce uygulayınız ve masaj yaparak tüm saç derisine ürünü yediriniz.

Haftada en az 3 kez kullanınız, her gün de kullanabilirsiniz.

Uygulama sonrası durulamayınız.

Cosmed Hair Guard Restorer Serum 100 ml Yenilemeye Yardımcı Saç Serumu, Turuncu Kasa’da satılan ve uygun fiyata sahip olan bir üründür. Ucuzluk ve indirimler Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Benzer Ürün Tavsiyesi

Cosmed Hair Guard Restorer Serum 100 ml Yenilemeye Yardımcı Saç Serumu, parlaklığını ve canlılığını yitirmiş saçlar için tavsiye edilir. Saçlara güç ve nem kazandırmaya yardımcıdır.Saçı kırılmalara ve dökülmelere karşı korumaya yardımcı olur. Kırılmalara karşı korunan, parlak ve bakımlı saç görüntüsü elde etmenize yardımcıdır.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler