ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Dermoskin Topicalbiotin T Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi 50 ml

18061

Markası : Dermoskin

0 Item Items

Kuru ciltleri nemlendirmeye, beslemeye ve korumaya yardım eden Dermoskin Topicalbiotin T Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

69.5 TL

- +

Kazanacağınız puan 695 tupara Toplam tutarı: 0.70 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Dermoskin Topicalbiotin T Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi 50 ml ;

Topicalbiotin T Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi 50 ml ;

Kuru ciltlerin kullanımına özel olarak geliştirilmiş olankrem, cildi nemlendirerek, beslemeye ve cildi korumaya yardım eder.

Güçlü etken maddeleri ile cildi kuruluğa karşı korumaya,lipit bariyerlerini güçlendirerek nem kaybını gidermeye ve kuruluk sebebiyle oluşan hasarların giderilmesi için cilde güç kazandırmaya yardım eder.

Kuru ciltler, hasar oluşumlarına, yaşlanma etkilerininciltte daha hızlı bir şekilde görülmesine neden olur.

Dermoskin Topicalbiotin T Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi 50 ml., cildenem verir ve esneklik kazandırarakkırışıklık görünümlerinde azalma sağlanmasına yardım eder, güneşin oluşturduğu hasarlara karşı cildionarmaya da destek olur.

Ürünün içeriğinde etken maddelerden olan A vitamini, E vitamini, Biotin, Pantenol bulunur.

Cildi güçlü bir şekildecanlandırmaya, cildi kuru ve pullanmış görüntüsünden kurtarmaya yardım eder,cildi yoğun bir şekilde besler.

Topicalbiotin T Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi 50 ml ;

Cildi nemlendirerek nemin ciltte tutulmasınıhızlandırmaya yardım eder.

Ciltte oluşan kuruluğu gidererek cildi rahatlatmaya, cilde koruma sağlamaya ve kuruluk ya da kaşıntısebebiyle oluşmuş tahrişin giderilmesine yardım eder.

Esansiyel yağ asitleri dediğimiz Linoleik Asit, GamaLinoleik asitler içerir.

Cildi yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardım eder, yaşlanmaetkileri görülmeye başlamış ciltlerde nem kaybının gidermesi, kuruluğungiderilmesi ve cilt hasarlarının daha hızlı bir şekilde düzenlemek için faydasağlamaya yardım eder.

Cildin esnekliğini arttırmaya yardım ederek kırışıklıklardaazalma sağlamaya destek verir.

Cildin lipit bariyerleri güçlenerek, daha sağlıklı bir cildesahip olmanıza yardım eder.

Kullanım Şekli :

Sabah ve akşamları temiz, kuru cilt üzerine masaj yaparakuygulayınız.

Ürünün kapağını her kullanımdan sonra iyice kapatmaya özengösteriniz.

Dermoskin Topicalbiotin T Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi 50ml, Turuncu Kasa’da satılan ve uygun fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler