ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Dermosthetique Therapie Anti-Chute 10 Ampul x 10ml

11270

Markası : Dermosthetıque

0 Item Items

Saç köklerini uyararak, canlanmasına, çoğalmasına yardım eden Dermosthetique Therapie Anti-Chute 10 Ampul x 10ml, bu sayfadan ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

302 TL

Kazanacağınız puan 3020 tupara Toplam tutarı: 3.02 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Dermosthetique Therapie Anti-Chute 10 Ampul x 10ml :

Dermosthetique Therapie Anti-Chute 10 Ampul x 10ml :

Saçlar hem kadın hem de erkek için oldukça önemlidir,güzelliğin tamamlayıcısıdır.

Ancak saçlar her zaman istediğimiz gibi olmaz, bazen iç ve dış etkenlere bağlı olarak yıpranır, hasarlanır, zayıflar ve dökülmeler görülebilir.

Saçların sorunu aslında köklerin bulunduğu saçlı deriden başlar.

Dermosthetique Therapie Anti-Chute, saçların zayıflamasına, saç tellerinde incelme ve dökülmeye karşı yoğun bakım sağlamaya yardım eden bir üründür.

Saç köklerini yenilemeye yardım ederek folikülün yaşlanma ve kayıp sürecini yavaşlatmaya, yenilemeye yardım eder.

Saçlarda saç tellerinin kalınlığını yitirerek incelmesi, saçların büyüme hızının yavaşlayarak zamanla durması sonucunda saçlar köklerden dökülmeye başlar.

Dermosthetique Therapie Anti-Chute 10 Ampul x 10ml :

Saçların kalitesi düşer ve kalınlığını kaybederler.

Dermosthetique Therapie Anti-Chute 10 Ampul, saçlı derinin doğal koruma ve onarım etkilerini güçlendirerek büyüme hızında gelişme sağlamaya yardım eder.

Saç sorunları, saçlı deriden kaynaklanmakta ve düzelme sağlanması da yine saçlı derinin bakımıyla mümkün olabilmektedir.

Saçların köklerine yoğun bakım sağlamaya yardım eden ampuller, saçköklerini uyararak duraklama sürecinin giderilmesine, saçların canlanmasına yardım eder.

(Patojenik saç dökülmeleri hariç,) Saç dökülmesine karşı savaşmaya ve ciltte enerji dengesinin gelişmesine yardım eder,saçların gelişme ve büyüme evrelerinde gelişme ve bakım sağlamaya, güç vermeye yardım eden serumdur.

Dermosthetique Therapie Anti-Chute 10 Ampul x 10ml , TuruncuKasa’da ucuz fiyata satılan saç bakım ürünüdür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
21 Ağu. 2014
(5/5
Başlık :
Ailecek teşekkür ediyoruz.
(Dermosthetique Therapie Anti-Chute 10 Ampul x 10ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler