Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Dr Browns 2 li Geniş Ağız No3 Biberon Emziği Yedek Hızlı Akış

2116

Markası : Dr Brown's

0 Item Items

6 ayını doldurmuş bebeklerde kullanıma uygun,silikon Dr Browns 2 li Geniş Ağız No3 Biberon Emziği Yedek Hızlı Akış'ı buradan ucuz fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

27 TL

Kazanacağınız puan 270 tupara Toplam tutarı: 0.27 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Dr Browns 2 li Geniş Ağız No3 Biberon Emziği Yedek Hızlı Akış

 

Dr Brown's 2 li Geniş Ağız No3 Biberon Emziği Yedek Hızlı Akış

Bebeklerin sağlıklı büyümesi ve gelişimi için iyi beslenmelerigerekir. Uzmanlar, ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmenin bebek sağlığıaçısından önemli olduğunu vurguluyor. Kemik-diş-beyingelişimini destekler, zihinsel ve fiziksel gelişimini hızlandırır.

Bebeğin anne sütü içemediği veya anne sütünün yetersizolduğu durumlarda, beslenmeye mamayla devam edilir. Mama ile beslenmede biberonseçimi önemlidir. Biberon emziğinin dayanıklı olması gerekir. Bebeğin ağız vedamak yapısına uygun üretilmelidir.

 

Dr Browns 2 li Geniş Ağız No3 Biberon Emziği Yedek HızlıAkış, 6 ay ve üzeri bebekler içindir.

Bebeklerin hava yutmasını ve gaz sancısını azaltmaya yardımcıdır.

Mamada hava kabarcığı oluşmasını engellemeye, böylelikle gaz sancılarının önüne geçmeye yardım eder.

Özel havalandırma aparatından hava girer, anne sütü ve mamaya karışmaz. Özel dolaşım sistemiyle hava borudan geçer, anne sütü ve mamanın üstünde birikir.

Doğal akışlı yapısı, beslenmede kolaylık sağlamaya; bebeğin fazla çaba harcamadan emmesini kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Gaz sancıları, kolik ağrıları, salya akışı ve kusma gibi durumları azaltmada yardımcı olur.

Dr.Brown's doğal akış biberonların kullanımına uygundur.

Bisfenol-A içermez.

Silikon biberon emziği, kaynatılıp steril edilebilir.

Yıpranan, çatlamış veya şekil değişimine uğramış emzikleri kullanmayınız. Emziklerden kopan küçük parçalar bebeğin solunum yolunu tıkayabilir.

Silikon emzikler, şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilir özelliktedirler, deforme olmaları zordur. Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Tadı ve kokusu olmadığı için bebek kolayca kabul eder. Silikon emzikler uzun süreli dayanıklıdır ancak diş darbelerinden çabuk etkilenir.Tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gerekmektedir. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur.

Dr Brown's 2 li Geniş Ağız No3 Biberon Emziği Yedek HızlıAkış, ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
03 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
ürünlerimi hem kapıda ödüyorum hemde en hesaplıya alıyorum. teşekkürler turuncukasa
(Dr Browns 2 li Geniş Ağız No3 Biberon Emziği Yedek Hızlı Akış)

 Report abuse
26 Ara. 2013
(5/5
Başlık :
kendini kanıtlamış bir isim olan dr brown's ürünleri muhteşem
(Dr Browns 2 li Geniş Ağız No3 Biberon Emziği Yedek Hızlı Akış)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler