Ducray Squanorm Losyon 200 ml (S.K.T 11-2023)

Ducray Squanorm Losyon 200 ml
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Ducray Squanorm Losyon 200 ml

Markası : Ducray Ürünlerini Gör

11047

3282779277143

5/1
SATIŞ FİYATI 160.3 TL
457
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stoktaki son ürünler

Ducray Squanorm Lotion (Kelual Zinc Lotion)

200 ml

11047

Sağlıklı saç derisine sahipseniz, sağlıklı saçlarınız var demektir. Saçlarımız, saç kökleri yani saç derisinden beslenir. Saç derisinin yıpranması ve hassaslaşması saçlarımızı olumsuz etkiler. Saçlar kırılgan hale gelir, kopar ve dökülür. Saçlar da ölü katmanların atılımı hızlanır ve birikirse kepek oluşumu başlar.

Kepek kişileri rahatsız eder. Özellikle koyu giysilerde kendini belli etmesi kişinin sosyal hayatını da etkiler, kendini kirli ve bakımsız gibi hisseder.

Aşırı sıcak suyla yıkanmak da kepeklenmeye neden olur. Yıkanılacak suyun ılık olması gereklidir. Sık sık yıkanmanın kepeğe yol açtığı bilgisi hatalıdır. Kepek çözümü için sık sık yıkanmak  gereklidir.

Ducray Squanorm Lotion (Kelual Zinc Lotion) 200 ml, kepek ve kaşıntı problemlerine karşı geliştirilen yardımcı losyondur.

Kaşıntı ve kızarıklıkları azaltmaya yardım eder.

Saçı yağlandırmaz, canlı ve sağlıklı görünüm kazandırmaya yardımcıdır.

Ducray Squanorm Lotion (Kelual Zinc Lotion) 200 ml ile kullanıldığında tamamlayıcı görevi görür. Saç derisini dengede tutmaya ve kepek oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

kepek kaşıntı

Kullanım Şekli:

6 haftalık bakımda; ilk bir ay boyunca her gün, sonrasında problemin tekrarlamaması için haftada 2-3 kere kullanılabilir. Kuru ya da nemli saç derisine masajla uygulayın.

Ducray Squanorm Lotion (Kelual Zinc Lotion) 200 ml, uygun fiyata sitemizden alabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Ducray Squanorm Losyon 200 ml (S.K.T 11-2023)

Kepek ve kaşıntı problemlerine karşı geliştirilmiş olan, Ducray Squanorm Lotion (Kelual Zinc Lotion) 200 ml ürününü, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve hemen sipariş vererek, sahip olabilirsiniz.

160.3TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim