Durex Yakın Hisset Prezarvatif 12'li

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

5016

Barkod : 5010232964808

₺42,90
Vergi dahil

Gizlilik ilkesine uygun olarak paketlenen Durex Yakın Hisset Prezarvatif, daha ince ve kremli kayganlaştırıcı içermektedir, bu sayfadan ucuz fiyata satılmaktadır.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Durex Yakın Hisset Prezarvatif 12'li

Durex Elite Prezarvatif

Durex, 80 yılı aşkın, dünyanın birçok ülkesinde tercihedilen prezervatif markasıdır.

Ürünler, deneme ve testlerden geçirilir. Tüm prezervatifler,en kaliteli maddelerden yapılır. Sonra elektronik testten geçirilir ve herserinin alınan örnekleri havayla şişirilerek sağlamlığı test edilir. Ayrıca suile doldurulup, sızma testinden geçirilir. Dermatolojik olarak test edilir.Herhangi bir örnek testten geçemezse, serideki ürünler üretim dışı bırakılır.

Durex Easy-on prezervatifler, kolay takılma ve rahatkullanım özelliklerine sahiptir.

Durex prezervatiflerin yapımında doğal kauçuk lateks kullanılır.Lateksler fabrikaya geldiğinde test edilir. Sağlamlaştırmak için kimyasallareklenir ve ısıtma işlemi yapılır. Cam kalıplar latekse batırılır, kuruduktansonra tekrar batırılır. Sağlamlık  kazandırmak için fırınlamaişlemi yapılır. Kalıplardan çıkarılır, tortuları arındırmak için yıkanır vepudralanır. Daha sonra testlerden geçirilir ve tekli ünite folyo ambalajlarayerleştirilir. Folyo ambalajlar ısı ile mühürlenir, üzerilerine seri numarasıve son kullanım tarihi basılır. Ambalaj ile kaplanan prezervatifler, kutularayerleştirilir, kullanıma hazır hale getirilir.

durex

Durex Yakın Hisset Prezarvatif, daha ince ve kayganlaştırıcıprezervatif.

Easy On (tam anatomik) formu, takılmayı kolaylaştırmaya yardım eder,kullanım rahatlığı sağlar.

Ekstra kayganlaştırıcı kremli, şeffaf, rezervuar uçlu, doğalkauçuk lateksten üretilmiş spermisit olmayan kremli prezervatifin genişliği54mm'dir.

Kutuda, daha ince ve daha fazla kremli 12 adet prezervatifbulunur.

Farklı ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamaya yardım edebilecek çeşitlerinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Kaliteli ve güvenli ham maddeler kullanılarak tasarlanmış olan ürünleriyle herkesin yatak odasında, çantasında bulunabilecek bir Durex vardır.

Sizin Durexiniz hangisi?

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı ekstrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

Durex Yakın Hisset Prezarvatif 12'li indirimli ucuz fiyatıyla sitemizdensatın alabilirsiniz.

5016

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Durex Yakın Hisset Prezarvatif 12'li

Gizlilik ilkesine uygun olarak paketlenen Durex Yakın Hisset Prezarvatif, daha ince ve kremli kayganlaştırıcı içermektedir, bu sayfadan ucuz fiyata satılmaktadır.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16