Hello Kitty Diş Fırçası Saklama Kabı

Hello Kitty Diş Fırçası Saklama Kabı
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Hello Kitty Diş Fırçası Saklama Kabı

Hello Kitty Diş Fırçası Saklama Kabı

Markası : ROCS Ürünlerini Gör

30498 Barkod : 8201703200001

5/1
10%
İNDİRİM
32.90 ₺ 29.61 TL

Hello Kitty Diş Fırçası Saklama Kabı, Diş fırçasını dış etkenlere karşı korurken otomatik açma-kapama mekanizması sayesinde çocukları eğlendirir. Güçlü vantuzları sayesinde duvara, aynaya, fayansa yapışır.

Seçenek
1359 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz Yurtiçi Kargo 9,95TL , Aras, Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 
 
 
 

Ürün Adı: Hello Kitty Diş Fırçası Saklama Kabı

Marka Adı: ROCS

Ürün Miktarı: 1 adet

Ürün Özellikleri:

- Bebeklerin ek gıdaya başlamasıyla birlikte aileler de bebeklerinin ağız ve diş sağlığına özen göstermeye başlamalıdır. 6 ay ve 1 yaş arasında bebeklerin dişleri tülbentle temizlenirken, 1 yaşından sonra ise diş fırçalama alışkanlığının edindirilmesi gerekir.

- Fırçalama alışkanlığına ne kadar erken başlanırsa ileri yaşlarda bu alışkanlığı devam ettirmesi o kadar kolay olur. Bazı bebekler diş fırçalamayı sevmez ve istemezler. Böyle bir durumda farklı ve eğlenceli aktiviteler ile fırçalama alışkanlığını daha kolay bir şekilde kazandırabilirsiniz.

- Hello Kitty Diş Fırçası Saklama Kabı, diş fırçanızı güvenli ve temiz bir şekilde muhafaza etmeniz için tasarlanmıştır.

- Ürün delikli ve güçlü vakumlu bir yapıya sahiptir. Bu özel delikleri sayesinde diş fırçasının hava almasını sağlar.

- Vakumlar ise diş fırçanızı aynaya veya fayansa yapıştırmanız için tasarlanmıştır. Ürünü dilediğiniz yere yapıştırarak banyonuzda şık ve sevimli bir görüntü oluşturabilirsiniz.

- Hello Kitty'nin patentli açma-kapatma mekanizması çocukların kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ürün, diş fırçasının tek hareketi ile otomatik açılır ve kapanır.

- Üç farklı renge ve sevimli modele sahip olan ürün, dünyanın en sevimli diş fırçası saklama kabı olarak banyonuzdaki yerini almayı amaçlamaktadır.

- Saklama kabı, farklı modelleri ile çocuğunuzu diş fırçalamaya teşvik edeceği için fırçalama alışkanlığının kazandırılmasını kolaylaştırabilir.

- Çocuğunuzla birlikte farklı bir kişisel temizlik deneyimi yaşamak için ürünü tercih edebilirsiniz.

- Özel ve sihirli olan ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Aynı zamanda pürüzsüz olan her yüzeye kolaylıkla yapışabilmesi de ürünün tercih edilme sebeplerinden biridir.

- Tatilde, seyahatte, evde rahatlıkla kullanabileceğiniz Hello Kitty Diş Fırçası Saklama Kabı, diş fırçanızın tozdan ve kirden korunması için çok kullanışlıdır.

- R.O.C.S markası ürünlerini, bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerin kullanımı için farklı özelliklerde tasarlamıştır. Bebekler için diş fırçaları özel tasarlandığı gibi macunları da doğal içerikli ve yutulabilir özelliktedir.

- Diş fırçalarının temizliği, hijyeni ve saklama koşulları son derece önemlidir. Fırçalama işlemi bittikten sonra fırçanın ıslak bırakılmaması gerekir.

Kullanım Şekli: Dişlerinizi fırçaladıktan sonra elinizle sallar şekilde ürün üzerindeki fazla suyun atılmasını sağlayın ve fırça kuruduktan sonra ürünü kabına yerleştirin.

Kullanım Sıklığı: Ürünü ayda bir kez ılık suda sabun ile yıkamanız önerilir. Aşırı yıpranmış ve eskimiş olan kabın ise kullanılmamasında yarar vardır.

Hello Kitty Diş Fırçası Saklama Kabı'nı ya da çocuklar için tasarlanmış Hello Kitty diş bakım ürünlerini satın almak için Turuncu Kasa'yı tercih edebilir, indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Hello Kitty Diş Fırçası Saklama Kabı

Hello Kitty Diş Fırçası Saklama Kabı, Diş fırçasını dış etkenlere karşı korurken otomatik açma-kapama mekanizması sayesinde çocukları eğlendirir. Güçlü vantuzları sayesinde duvara, aynaya, fayansa yapışır.

10%
İNDİRİM
32.90 ₺ 29.61TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim