Immuzinc 20 Kapsül

Immuzinc 20 Kapsül
Kargo 1TL
  • Immuzinc 20 Kapsül

Immuzinc 20 Kapsül

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Berko

3325

Barkod : 8699591156092

5/1
44.9 ₺

Immuzinc, 20 Kapsül bu sayfadan ucuz fiyata sipariş ederek alabileceğiniz Elderberry, Ekinezya, Propolis içeren bir üründür.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Immuzinc 20 Kapsül

İmmuzinc kapsül, ekinezya, propolis, mürver,çinko ve C vitamini içeren kapsüldür.

"Pembe koni çiçeği olarak bilinen E. purpurea Compositea familyasından çok yıllık otsu bir tıbbi bitkidir. Tıbbi ve aromatik bitkiler geçmişte dinsel törenlerde tütsü günümüzde ise çok daha fazla çeşitlenerek enerji veren aromalı içeceklerde, gıda sanayinde, farmasotik, aromaterapide, bitkisel boyamacılıkta, peyzajda, parfüm sanayinde, şampuanlarda, deterjanlarda, sabunlarda, mumlarda, yumuşatıcılarda, krem ve losyonlarda, dolayısı ile güzel kokmasını istediğimiz her şeyde kullanılmaktadır.

Echinacea yaygın olarak pembe koni çiçeği olarak bilinen ve dilimize ekinezya, mor koni çiçeği veya pembe koni çiçeği olarak geçmiş çokyıllık, otsu özellikte, kuzeydoğu Amerika’nın doğal bir bitkisidir.

Ekonomik ve tıbbi açıdan önemi ile birlikte başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Latin Amerika’dan Afrika’ya, Orta-Doğu’dan Asya’ya, dünyanın büyük bir bölümünde Echinacea türlerinin kültürü yapılmaktadır.Kültürü yapılan Echinacea türleri içerinde en fazla (% 80) kültürü yapılan tür E. purpurea’dır.

Günümüzde özellikle 3 Echinacea türünün (E. angustifolia DC,E. pallida Nutt., E. purpurea L. Moench) preparatları olarak değerlendirilmektedir. Echinacea ‘nınkullanılan türlerine bağlı olarak kökleri, yaprakları veya tüm bitki kısmı kullanılmaktadır. Kullanışı kabul edilen droglar E. purpurea’nın toprak üstü kısımları ve E. pallida’nın kökleridir.” (1)

İçerik:

Elderberry (mürver) 150 mg,

Ekinezya 150 mg,

Propolis 50 mg,

Vitamin C 150 mg,

Beta glukan 12 mg,

Çinko 15 mg

Kullanım Şekli:

Yetişkinlerde günde 1 kapsül kullanılır.

Immuzinc 20 Kapsül, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Kaynaklar:

(1) //traglor.cu.edu.tr/objects/objectFile/8nzo1eVc-1192013-17.pdf

3325

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Immuzinc 20 Kapsül

Immuzinc, 20 Kapsül bu sayfadan ucuz fiyata sipariş ederek alabileceğiniz Elderberry, Ekinezya, Propolis içeren bir üründür.

Write your review