Immuzinc 20 Kapsül

Immuzinc 20 Kapsül
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Immuzinc 20 Kapsül

Immuzinc 20 Kapsül

Markası : Berko Ürünlerini Gör

3325 Barkod : 8681911156011

5/1
20%
İNDİRİM
44.90 ₺ 35.92 TL

Immuzinc, 20 Kapsül bu sayfadan ucuz fiyata sipariş ederek alabileceğiniz Elderberry, Ekinezya, Propolis içeren bir üründür.

458 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz Yurtiçi Kargo 9,95TL , Aras, Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 
 
 
 

Immuzinc 20 Kapsül

İmmuzinc kapsül, ekinezya, propolis, mürver,çinko ve C vitamini içeren kapsüldür.

"Pembe koni çiçeği olarak bilinen E. purpurea Compositea familyasından çok yıllık otsu bir tıbbi bitkidir. Tıbbi ve aromatik bitkiler geçmişte dinsel törenlerde tütsü günümüzde ise çok daha fazla çeşitlenerek enerji veren aromalı içeceklerde, gıda sanayinde, farmasotik, aromaterapide, bitkisel boyamacılıkta, peyzajda, parfüm sanayinde, şampuanlarda, deterjanlarda, sabunlarda, mumlarda, yumuşatıcılarda, krem ve losyonlarda, dolayısı ile güzel kokmasını istediğimiz her şeyde kullanılmaktadır.

Echinacea yaygın olarak pembe koni çiçeği olarak bilinen ve dilimize ekinezya, mor koni çiçeği veya pembe koni çiçeği olarak geçmiş çokyıllık, otsu özellikte, kuzeydoğu Amerika’nın doğal bir bitkisidir.

Ekonomik ve tıbbi açıdan önemi ile birlikte başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Latin Amerika’dan Afrika’ya, Orta-Doğu’dan Asya’ya, dünyanın büyük bir bölümünde Echinacea türlerinin kültürü yapılmaktadır.Kültürü yapılan Echinacea türleri içerinde en fazla (% 80) kültürü yapılan tür E. purpurea’dır.

Günümüzde özellikle 3 Echinacea türünün (E. angustifolia DC,E. pallida Nutt., E. purpurea L. Moench) preparatları olarak değerlendirilmektedir. Echinacea ‘nınkullanılan türlerine bağlı olarak kökleri, yaprakları veya tüm bitki kısmı kullanılmaktadır. Kullanışı kabul edilen droglar E. purpurea’nın toprak üstü kısımları ve E. pallida’nın kökleridir.” (1)

İçerik:

Elderberry (mürver) 150 mg,

Ekinezya 150 mg,

Propolis 50 mg,

Vitamin C 150 mg,

Beta glukan 12 mg,

Çinko 15 mg

Kullanım Şekli:

Yetişkinlerde günde 1 kapsül kullanılır.

Immuzinc 20 Kapsül, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Kaynaklar:

(1) //traglor.cu.edu.tr/objects/objectFile/8nzo1eVc-1192013-17.pdf

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Immuzinc 20 Kapsül

Immuzinc, 20 Kapsül bu sayfadan ucuz fiyata sipariş ederek alabileceğiniz Elderberry, Ekinezya, Propolis içeren bir üründür.

Bu kategorinin en çok bakılanları

20%
İNDİRİM
44.90 ₺ 35.92TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim