Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Immuzinc 20 Kapsül

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

3325

Markası : Berko

1 Item Items

Immuzinc, 20 Kapsül bu sayfadan ucuz fiyata sipariş ederek alabileceğiniz Elderberry, Ekinezya, Propolis içeren bir üründür.

Daha fazla detay

34.90 TL

31.41 TL

10% indirim

- +

Kazanacağınız puan 314 tupara Toplam tutarı: 0.31 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Immuzinc 20 Kapsül

İmmuzinc kapsül, ekinezya, propolis, mürver,çinko ve C vitamini içeren kapsüldür.

"Pembe koni çiçeği olarak bilinen E. purpurea Compositea familyasından çok yıllık otsu bir tıbbi bitkidir. Tıbbi ve aromatik bitkiler geçmişte dinsel törenlerde tütsü günümüzde ise çok daha fazla çeşitlenerek enerji veren aromalı içeceklerde, gıda sanayinde, farmasotik, aromaterapide, bitkisel boyamacılıkta, peyzajda, parfüm sanayinde, şampuanlarda, deterjanlarda, sabunlarda, mumlarda, yumuşatıcılarda, krem ve losyonlarda, dolayısı ile güzel kokmasını istediğimiz her şeyde kullanılmaktadır.

Echinacea yaygın olarak pembe koni çiçeği olarak bilinen ve dilimize ekinezya, mor koni çiçeği veya pembe koni çiçeği olarak geçmiş çokyıllık, otsu özellikte, kuzeydoğu Amerika’nın doğal bir bitkisidir.

Ekonomik ve tıbbi açıdan önemi ile birlikte başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Latin Amerika’dan Afrika’ya, Orta-Doğu’dan Asya’ya, dünyanın büyük bir bölümünde Echinacea türlerinin kültürü yapılmaktadır.Kültürü yapılan Echinacea türleri içerinde en fazla (% 80) kültürü yapılan tür E. purpurea’dır.

Günümüzde özellikle 3 Echinacea türünün (E. angustifolia DC,E. pallida Nutt., E. purpurea L. Moench) preparatları olarak değerlendirilmektedir. Echinacea ‘nınkullanılan türlerine bağlı olarak kökleri, yaprakları veya tüm bitki kısmı kullanılmaktadır. Kullanışı kabul edilen droglar E. purpurea’nın toprak üstü kısımları ve E. pallida’nın kökleridir.” (1)

İçerik:

Elderberry (mürver) 150 mg,

Ekinezya 150 mg,

Propolis 50 mg,

Vitamin C 150 mg,

Beta glukan 12 mg,

Çinko 15 mg

Kullanım Şekli:

Yetişkinlerde günde 1 kapsül kullanılır.

Immuzinc 20 Kapsül, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Kaynaklar:

(1) //traglor.cu.edu.tr/objects/objectFile/8nzo1eVc-1192013-17.pdf

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
09 Ağu. 2014
(5/5
Başlık :
şimdiye kadar kullandıklarımın en iyisi
(Immuzinc 20 Kapsül)

 Report abuse
02 Ara. 2013
(5/5
Başlık :
vücut direncimi düşürmemek için düzenli olarak kullanıyorum
(Immuzinc 20 Kapsül)

 Report abuse
26 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
dengeli beslenemediğim için kullanıyorum ben. tavsiye ederim
(Immuzinc 20 Kapsül)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız