Ingrid Millet Source Pure Magnolys Firming Wrinkle Aroma Concentrate-Sıkılaştırıcı Kırışıklık Serumu 30ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

4642

Markası : Ingrid Millet

0 Item Items

Kuru ve hassas ciltlerin kullanabileceği, sıkılaştırıcı özellik sağlamaya çalışan, Ingrid Millet Source Pure Magnolys Firming Wrinkle Aroma Concentrate- Sıkılaştırıcı Kırışıklık Serumu 30ml, indirimli fiyata satın almak için, bu sayfadan hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

519 TL

Kazanacağınız puan 5190 tupara Toplam tutarı: 5.19 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Ingrid Millet Source Pure Magnolys Firming Wrinkle Aroma Concentrate - Sıkılaştırıcı Kırışıklık Serumu 30ml

Marka Adı: Ingrid Millet

Ürün Adı: Ingrid Millet Source Pure Magnolys Firming Wrinkle Aroma Concentrate - Sıkılaştırıcı Kırışıklık Serumu

Ürün Miktarı: 30 ml

Ürün Özellikleri:

- Ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmeye, cildi nemlendirmeye, sıkılaştırmaya ve yenilemeye yardım etmek üzere geliştirilmiş anti aging etkili kırışıklık karşıtı bakım serumudur.

- Kuru ve hassas ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan ürün, cilde nem desteğinde bulunmaya, cildin daha sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlamaya yardım eder.

- Ciltteki kırışıklık ve çizgilerin görünümünü hafifletmeye, yeni çizgi ve kırışıklık oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olur.

- Esnekliğini kaybetmiş olan cilde esneklik kazandırmaya, sıkı ve genç bir cilt görünümüne sahip olunmasını sağlamaya çalışır.

- Ürün içeriğinde papatya yağı, manolya ve zambak özleri, kayısı yağı, macadamia yağı gibi bitkisel özler bulunmaktadır. Bu bitkiler çeşitli yönlerden cilde bakım yapmaya, cildin pürüzsüzleşmesini sağlamaya destek olur.

- Manolya ve zambak özleri; cilde anti aging bakım yapmaya, cilde sıkılık ve canlılık kazandırmaya, kırışıklık ve çizgi gibi yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, cildi dış etkenlere karşı dirençli hale getirmeye yardımcı olur.

- Kayısı yağı; cildi nemlendirmeye, korumaya, daha güçlü ve canlı bir yapıya kavuşturmaya çalışır.

- Macadamia yağı; içeriğindeki omega7 ile cildi yeniden yapılandırmaya, cildin tazelenip canlanmasını sağlamaya, cildi yenilemeye yardımcı olur.

- Ürün içeriğinde bulunan hyaluronik asit, vitamin B5, allantoin gibi bileşenler de cilde pürüzsüz, taze ve sıkı bir yapı kazandırmaya destek olur.

- Ingrid Millet Source Pure Magnolys Firming Wrinkle Aroma Concentrate- Sıkılaştırıcı Kırışıklık Serumu, ciltteki kırışıklık ve çizgi görünümünü hafifletmeye, cildi kırışıklık oluşumuna karşı korumaya, cilde esneklik kazandırmaya, daha nemli, canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olunmasını sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli: Ürünü temizlenip kurulanmış cilde nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Kullanım Sıklığı: Günde 2 kere sabah ve akşam olarak temiz ve kuru cilt yüzeyine birkaç damla uygulayınız. Cildiniz tarafından iyice emilinceye kadar bekleyiniz.

Ingrid Millet markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.