Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Ingrid Millet

Fransız markası olan Ingrid Millet, dermokozmetik alanının önde gelen firmalarından biridir. Ürünleri kendi laboratuarlarında, uzmanlar tarafından geliştirilmektedir. doğal içerikli ürünleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

31 ürün var.

Ingrid Millet

Ingrid Millet

Bir Fransız markası olan Ingrid Millet firması, dermokozmetik alanında öncü firmalardan biridir. Ingrid Millet markası, ürünlerini kendi laboratuarlarında, uzman dermatologlar tarafından geliştirmektedir. Doğal içerikli ürünlerini kullanıcıların memnuniyetine sunmuştur. Cilt sağlığını ve bakımını önemseyerek, ürünlerini bu doğrultuda tasarlamaktadır. Sıkılaştırıcıları, kırışıklık önleyicileri bulunan marka, birçok kadının tercih ettiği ürünleri bünyesinde barındırmaktadır.

Göz çevresi cildimizdeki en hassas yerlerden biridir. Dış etkenlere karşı daha savunmasızdır. Kuruluklar, mimik çizgileri, ince çizgiler ve kırışıklıklar önce, göz çevresinde görülmeye başlanır. Bu sebeple göz çevresinin nemli tutulması ve düzenli bakımının yapılması gerekir.

Ingrid Millet Absolucaviar Ultra Lift Eye Gel- Tenseur Yeux Ultra Sıkılaştırıcı Göz jeli, göz çevresinde nemlenme ve sıkılaşma sağlamaya yardımcı olur. Cildi yeniden yapılandırmaya ve gençlik ışıltısı katmaya yardımcıdır. E vitamini içerir. Göz çevresine parlak, aydınlık bir görünüm sunmaya çalışır.

Zamanın ve belirli faktörlerin etkisiyle, ciltte kırışıklıklar ve ince çizgi görünümü, yaşlılık belirtileri görülebilir. Güneş ışınlarının etkileri, stres, beslenme alışkanlıkları, zararlı alışkanlıklar, yanlış kullanılan ürünler, yanlış uygulamalar, yaşlılık belirtilerini belirginleştirebilir.

Ingrid Millet Bio Elita Cremestructure- Extreme Anti Aging Cream Yaşlanma Karşıtı Yoğun Bakım Kremi, yaşlanma etkileriyle savaşmaya çalışır. Cildi canlandırmaya, tazelik katmaya ve yenilemeye yardımcıdır. Yeni hücre oluşumunu desteklemeye yardımcı olur. Serbest radikallerle savaşmaya çalışır. Cilde sağlıklı bir görünüm sunmayı amaçlar. Pürüzsüz bir cilt görünümünü destekleyebilir.

Ingrid Millet Aqua Perle, hassas ciltler için, cilt temizleme losyonudur. Cildi temizlerken aynı zamanda nemlendirmeye çalışır. Hassas ciltlere ferahlık ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardımcı olur. Cildin nem dengesini sağlamaya çalışır. Cildinizi nazik bir biçimde temizler ve kirden arındırmaya çalışır.

Hassas ciltlerin temizliği özen ister. Cildi temizlerken, kurutmayan ve nem dengesini bozmayan ürünler kullanmak gerekir. Sabun ile cilt temizliği yapmak, çoğu zaman cildi kurutmaya ve gerginlik hissi yaratmaya neden olur. Ingrid Millet, hassas ciltler için temizleme losyonu, cildi temizlerken, ideal nem dengesini korumaya yardım eder.

Ingrid Millet Brightening Gentle Toner Narin Aydınlatıcı Tonik, ciltte canlanma etkisi sağlamaya çalışır. Cilde ışıltı ve aydınlık bir görüntü sunmaya yardımcı olur. Cilde yumuşaklık etkisi sağlayabilir. Cilde temizlik ve ferahlık etkisi sağlamaya çalışır.

Herkes canlı, sağlıklı ve genç görünen bir cilde sahip olmak ister. Ancak cilt de zamanla elastikiyetini kaybeder. Kullanılacak ürünlerin doğru seçimi ile cildin gençlik ışıltısı uzun süre korunabilir. Ingrid Millet markası, doğal içerikli ürünleri ile cilt yapısına uyum sağlayabilir.

Ingrid Millet, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür. İndirimli fiyat seçeneklerinden yararlanarak sipariş verebilirsiniz.