ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kerastase Discipline Keratin Thermique Durulanmayan Isı ile Aktive Olan Saç Bakım Sütü 150 ml

40798

Markası : Kerastase Paris

1 Item Items

Kerastase Discipline Keratin Thermique Durulanmayan Isı ile Aktive Olan Saç Bakım Sütü 150 ml - Asi, kabarık, elektriklenen ve uçuşan saçları kontrol etmeye çalışan düzleştirici bakım sütü.

Daha fazla detay

120.00 TL

84 TL

30% indirim

- +

Kazanacağınız puan 840 tupara Toplam tutarı: 0.84 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Kerastase Discipline Keratin Thermique Durulanmayan Isı ile Aktive Olan Saç Bakım Sütü 150 ml

Marka Adı: Kerastase

Ürün Adı: Kerastase Discipline Keratin Thermique - Durulanmayan Isı ile Aktive Olan Saç Bakım Sütü

Ürün Miktarı: 150 ml

Ürün Özellikleri:

- Kerastase Discipline Keratin Thermique Durulanmayan Isı ile Aktive Olan Saç Bakım Sütü, elektriklenen ve uçuşan saçları düzleştirerek kontrol altına almaya yardımcı olur.

- Kontrol edilmesi güç saçlara mükemmel hareket kazandırmaya, kabarma ve nem karşıtı düzleştirici etki sağlamaya yardımcı saç bakım sütüdür.

- Saçın içyapısına nüfuz ederek esneklik kazandırmaya ve saçın nem dengesini korumaya çalışır.

- Durulmayan bakım sağlamaya yardımcı olur.

- Sürekli işlem gören saçlar için ısıya karşı koruma sağlayan ve aynı zamanda ısı ile aktifleşen bakım maddeleri içermektedir.

- Kerastase Discipline Keratin Thermique Durulanmayan Isı ile Aktive Olan Saç Bakım Sütü, saçlarınızı ağırlaştırmaz ve ışıltı kazandırmaya yardımcı olur.

- Fön esnasında ısıya karşı korumaya çalışır.

- Saçların kolay şekillenmesine ve ipeksi bir doku kazanmasına yardımcı olur.

- Kerastase Discipline Keratin Thermique Durulanmayan Isı ile Aktive Olan Saç Bakım Sütü, yumuşaklık ve akışkanlık kazandırmaya çalışır.

- İçeriğinde bulunan keratin özü sayesinde saçı güçlendirmeye ve saçın uzun süre yumuşak kalmasını sağlamaya destek olur.

- Elektriklenmeye ve nemin olumsuz etkilerine karşı koruyucu olmaya çalışır.

- Tüm saç tipleri için kullanıma uygundur.

Sonuç: Kerastase Discipline Keratin Thermique Durulanmayan Isı ile Aktive Olan Saç Bakım Sütü, saçı beslemeye, korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Havluyla nemi alınmış saç boyuna bir miktar uygulanır. Ürünü saç diplerinizden uzak tutarak sadece boy ve uçlarına uygulayınız. Saçınızı kurutun ya da fön uygulayınız. Boyalı saçlara da uygundur. Fön veya maşadan önce uygulanır. Durulanmaz.

Kerastase markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler