ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kinerase C8 Peptide İntensive Treatment 30ml

4991

Markası : Kinerase

0 Item Items

Kırışıklıklara karşı güçlü etki sağlamaya yardımcı Kinerase C8 Peptide İntensive Treatment 30ml'yi ucuz fiyata bu sayfadan alabilirsiniz.

Daha fazla detay

258.42 TL

Kazanacağınız puan 2584 tupara Toplam tutarı: 2.58 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Kinerase C8 Peptide İntensive Treatment 30ml

Kinerase Kırışıklık Serumu 30 ml
(Kinerase C8 Peptide İntensive Treatment)


Ne Yapar ?

Kinerase Kinetin İçeren Destekleyici Krem,kırışıklıklardan daha kolay kurtulmaya yardımcı olur.Ayrıca kırışıklık giderici diğer yöntemlere de  destek olur.

Nasıl Etki Gösterir ?

Kinerase Kinetin İçeren Destekleyici Serumun önemli bileşenleri size beklediğiniz sonuçları sağlamak için birlikte etki gösterir. Kinerase Kinetin İçeren Destekleyici Serumun mucize içeriği,

Argireline :Cilde özel;yaşlanmaya bağlı kırışıklık giderici bir hekzapeptittir.Argireline'de,yaşlanan cildin görünümünü düzeltmeye yardımcı olan 6 amino asit vardır Mikrokapsüllenmiş L-askobpik asit :Kendisi okside olmadan cildin daha fazla C vitamini emebilmesi için kapsüllere konmuştur

Yeşil çay ektraktı :Cilde antioksidan takviye yapar.Cildi yumuşatır.Yaşlılığa ve çevresel etkilere bağlı yangısal süreçleri baskılar Bu iki bileşen daha genç görünümlü bir cilt için birlikte etki gösterir.Sonuç daha sağlıklı görünen ten,daha sıkı bir cilt ve daha az güneş hasarı belirtisidir.

E vitamini :Cilde dost çok güçlü bir Antioksidandır. Hyalunorik Asit:Cilde nemi çeker,cildin bir nem mıknatısı gibi davranmasını sağlar.Cildin doğal nemlendiricisidir. Eğer daha güçlü bir kinetin bakımı arzuluyorsanız Kinerase Kinetin Cilt Bakım Kremi ve Kinerase Kinetin İçeren Destekleyici Kremi birlikte kullanınız.

Kinerase Kinetin İçeren Destekleyici Serum nem içermeyen güçlü bir uygulama olduğundan arkasından Kinerase Kinetin Cilt Bakım Kremi uygulanması önemlidir.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
19 Kas. 2014
(5/5
Başlık :
almanızı kesinlikle tavsiye ederim.
(Kinerase C8 Peptide İntensive Treatment 30ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler